Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запоріжці навели порядок у своєму дворі
Поделиться

Мешканці Південного мікрорайону провели суботнику своєму дворі

Багатоповерхівки 57 та 57а по вулиці 40-річчя Перемоги розташовані колом, а територія всередині призначається для відпочинку, але порядку там не було. Місцеві мешканці вирішили самостійно прибрати своє подвір’я від трави і сміття, відновити спортивний майданчик та замінити лавки.

-Ми хочемо, щоб двір був чистий і гарний, — розповіла місцева мешканка Альона Рубльова. — Щоб показати приклад молоді. І врешті-решт виходити спілкуватися з сусідами в хорошому, чистом і красивому дворі. Велике спасибі, що нам допомагають у цьому та організовують.

Суботник Південний

Інвентар для прибирання привезли представники Запорізької облради — Єгор Семенков та Наталя Жихар, які ініціювали суботник. Разом із міцевими мешканцями вони фарбували, косили траву та прибирали сміття.

-Ми живемо у Південному мікрорайоні і хочемо, щоб наш район був найкращим районом у місті, — каже начальник відділу контролю та організації перевірок Запорізької облради Наталя Жихар.- Ми хочемо, щоб у нас було чисто, красиво, безпечно, щоб всі жителі міста приїжджали сюди на Піски, на Гребний канал відпочивати і радіти життю.

Суботник у дворі

На подвір’ї відновили лавки, пофарбували спортивний майданчик та почепили сітки для футболу і волейболу на спортивному майданчику.

-Двори Південного мікрорайону мають особливість — вони побудовані колами і дуже зручні для всіх мешканців, — підкреслив перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков. — Тому, спільними зусиллями з мешканцями ми дійсно можемо тримати цю територію в порядку і показувати іншим, що тільки власними зусиллями можна навести в місті порядок.

Читайте также: В Запорізькій області прогнозується непоганий врожай.Комментарии читателей