Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжці можуть зберегти пам'ять про загиблих земляків на спеціальній платформі
Поделиться

На платформі «Меморіал: вбиті росією» історії загиблих цивільних українців

Агенція «Або» створили спеціальну платформу, на якій збирається інформація про українців, які загинули через збройну агресію росії. Наповнювати її можуть всі бажаючі. На сайті вже є інформація про нашого земляка, життя якого обірвала війна.

— Протягом 8 років Росія захоплювала мирні українські міста та вбивала жителів на сході і в Криму. 24 лютого 2022 року вони почали бомбардування вільних українських міст — щоб стерти країну з мапи світу. Тисячі поранених, сотні жертв серед цивільних. Ми створили цей меморіал, щоб ви могли дізнатися про кожного, хто був вбитий російською армією, — йдеться в повідомляється на платформі.

Долучитися до наповнення платформи можуть всі бажаючі. Для цього її автори розробили спеціальну форму, в ній треба вказати дані людини (ім’я, прізвище, професію), при яких обставинах і де вона загинула. Також можна додати фото і будь-яку інформацію. Після обробки історії з’являються на сайті.

Серед жертв росії є і мешканець Запорізької області Віктор Катанчик. Як повідомляла «Індустріалка», хлопця було поранено ще наприкінці лютого, за його життя билися медики Мелітополя, але буле необхідна спеціалізована допомога у столиці. На жаль, транспортувати студента до Києва не було можливості, його серце зупинилось 18 березня.

меморіал

За даними ООН, втрати серед цивільних осіб з 24 лютого становлять більше семи тисяч осіб, зокрема 3459 загиблих. За цими сухими цифрами статистики життя прекрасних українців, які безжально відібрали російські військові. Вони вбивають дітей, пенсіонерів, жінок, катують волонтерів і розстрілюють мирних жителів під час евакуації. Світ має знати про вбитих цивільних українців, вони — не просто статистика, вважають автори платформи «Меморіал: вбиті росією».

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області з’явились «шептуни»-пропагандисти

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей