Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжці без профільної освіти можуть влаштуватися на металургійні підприємства
Поделиться

Металургійні підприємства пропонують широкі можливості працевлаштування

Сьогодні в умовах пандемії коронавірусу запоріжцям буває складно знайти роботу. Криза призвела до того, що установи та організації скорочують персонал. А більшість людей, які працювали неофіційно, взагалі втратили заробіток.

Тому запоріжці активно шукають стабільне місце роботи. Людей приваблюють відповідальні роботодавці, які гарантують своїм працівникам офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет і можливість розвитку. Саме такими є запорізькі підприємства Групи Метінвест, де карантин не став на заваді працевлаштуванню.

Отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Тут людям пропонують десятки вакансій для працевлаштування. Менеджери Центру кар’єри допоможуть знайти роботу як досвідченим працівникам, так і людям без стажу праці та випускникам професійно-технічних закладів освіти. Про можливості працевлаштування на металургійні підприємства розповів директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко в ефірі програми «День. Тема» на телеканалі TV5.

Для кандидатів без освіти — навчання на робочому місці

Сьогодні до Центру кар’єри Метінвест можуть звернутися люди, які, маючи профільну технічну освіту, не можуть знайти роботу. Менеджери Центру допоможуть кандидатам не лише обрати найкращий варіант з можливих вакансій, а й допоможуть зі збором документів та проходженням співбесіди.

підприємства

До Центру кар’єри також можуть звертатися і люди без профільної освіти. Роботодавці готові працевлаштувати їх з можливістю навчання на робочому місці.

Якщо у кандидата зовсім немає профільної освіти, то їм ми пропонуємо працевлаштування з навчанням на робочому місці. Тобто, учнем токаря, учнем вогнетривника, учнем слюсаря чи інших професій. Навчання проходить прямо на робочому місці, при цьому людина отримує зарплату. Звичайно, що по мірі освоєння професії йде підвищення норми виробітку, і через 3-4 місяці людина виходить на режим 3-го розряду та стає повноцінним кваліфікованим робітником, — розповів Віталій Тишечко.

Окрім цього, для безробітних людей Центр кар’єри разом з міським центром зайнятості запустив безкоштовні курси навчання за спеціальністю «Верстатник широкого профілю». Головною перевагою цих курсів є швидке навчання, націлене на практику, та гарантоване працевлаштування. Їхня тривалість — 3 місяці.

— Ми організували курси з навчання безробітних за спеціальністю «Верстатник широкого профілю». За 3 місяці наші учні матимуть змогу отримати всю необхідну теоретичну базу та відпрацювати отриманні знання на виробництві. 30% навчання займатиме теорія, а 70% — практика. Крім цього, учасникам навчання гарантується працевлаштування, — розповів Віталій Тишечко.

На роботу в провідних металургійних підприємствах Запоріжжя можуть розраховувати не лише мешканці міста, а і люди з усіх регіонів України.

— Для іногородніх ми готові надати місце в гуртожитку, — зазначив Віталій Тишечко.

За запрошення друга на роботу — грошова мотивація

Аби в закритті вакантних місць на підприємствах були зацікавлені і їхні робітники, для них запустили цікаву акцію. Директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко розповів, що з 16 вересня на Запорізькому ливарно-механічному заводі почала діяти програма «Приведи друга». Вона передбачає грошову мотивацію для співробітників, які запросять на роботу своїх товаришів, знайомих чи рідних.

— Зараз на ЗЛМЗ програма «Приведи друга» поширюється на вакансію верстатника широкого профілю. Якщо працівник підприємства приведе свого товариша у відділ кадрів чи до Центру кар’єри Метінвест, він отримає грошову винагороду при його працевлаштуванні. Після того, як його друг успішно відпрацює півроку, працівник отримає другу частину винагороди. Це стане гарною мотивацією для людей, — розповів Віталій Тишечко.

На підприємствах побудовані чіткі кар’єрні маршрути

Звичайно, при працевлаштуванні багатьох людей цікавить питання кар’єрного росту. Хтось хоче розвиватися і досягти висот у своїй професії, а хтось — отримати управлінську посаду. На підприємствах Групи Метінвест такі можливості є абсолютно у всіх працівників.

— При прийомі на роботу кожному кандидату ми окреслюємо кар’єрні маршрути. Наприклад, якщо людина влаштовується токарем 3-го розряду, то межа його кар’єри — це отримання 6-го розряду. Для того, щоб підвищити розряд необхідно рік відпрацювати на своєму розряді, пройти 3-місячне навчання без відриву від праці та здати екзамени. Так за декілька років можна стати спеціалістом 6-го розряду. Окрім цього, співробітник може освоїти суміжну професію, що дозволить йому, працюючи ті ж самі 8 годин, отримати горизонтальний розвиток і здобути більшу зарплату, — зазначив Віталій Тишечко.

Для отримання управлінських посад можна пройти навчання у вищих навчальних закладах. Воно проходить згідно договорів підприємств з вишами та без відриву від основної роботи.

Довідково

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

собеседование

Читайте також: У Запорізькій області профтехосвіта отримала шанс на друге дихання

Фото з архіву «Индустриалки»


Комментарии читателей