Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
"Запоріжсталь" освоїв новий вид гарячекатаного прокату
Поделиться

На «Запоріжсталі» розширили лінійку гарячекатанного прокату

«Запоріжсталь» групи Метінвест розширив сортаментну лінійку гарячекатаного прокату. Підприємство на замовлення компанії Sahathai Steel Pipe Public Company Limited (Таїланд) освоїло виробництво гарячекатаного рулону, який має підвищені характеристики міцності завдяки мікролегуванню бором.

Нова продукція відповідає високим вимогам міжнародних стандартів і використовуватиметься у виробництві сталевих труб. Всі необхідні випробування на відповідність вимогам стандартів проводилися у власній акредитованій лабораторії комбінату. Висока якість продукції підтверджена і з боку замовника Sahathai Steel Pipe Public Company Limited (Таїланд).

Нагадаємо, «Запоріжсталь» в 2020 році освоїв випуск восьми нових видів продукції. Крім того, комбінат продовжує вдосконалення якісних характеристик освоєного холоднокатаного рулонного прокату марки DX51D для оцинкування на «Юністілі», а також гнутого профілю. Комбінат освоїв виробництво холоднокатаного рулону марки DC01 для групи Marcegaglia (Великобританія) в повній відповідності до вимог європейських стандартів якості.

У 2021 році Група Метінвест відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Читайте також: На запорізькому підприємстві визначили лідерів з впровадження японської системи


Комментарии читателей