Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запоріжанка в Римі брала участь у мітингу під штаб-квартирою організації, яка бореться з голодом
Поделиться

У столиці Італії  українці двічі на тиждень організовують маніфестації

Представники української громади в Римі влаштували акцію протесту перед штаб-квартирою Продовольчої та сільськогосподарської організації (FAO), яка є спеціалізованою установою ООН з питань боротьби з голодом у світі.

Рим акція

— Головний організатор акції Олесь Городецький, голова Християнського товариства українців в Італії, закликав до проведення інформаційної кампанії серед країн-членів ФАО щодо катастрофічних наслідків російської агресії проти України для продовольчої безпеки у світі і зняття російської блокади українських портів, щоб можна було відновити експорт продовольства, — розповіла  запоріжанка Катерина Єгорова.

Рим акція

За її словами, мітингувальники також закликали виключити Росію зі складу членів ФАО і звільнити заступника Генерального директора ФАО Володимира Рахманіна, колишнього керівника служби протоколу президента Путіна, який зараз є регіональним представником організації в Європі та Центральній Азії.

Рим акція

Оскільки мітинг співпав з Днем вишиванки, багато українців прийшли у національному одязі і провели флешмоб з колосками пшениці.

Рим акція

За даними Всесвітньої продовольчої програми (WFP), найбільшого підрозділу гуманітарної допомоги при ООН, кількість голодуючих у світі збільшиться ще на 47 мільйонів, поки в Україні триває війна. Чорноморські порти заблоковані вже більше двох місяців, а зрив експорту посилює і без того глобальну кризу голоду, оскільки до війни Україна годувала 400 мільйонів людей.

Рим акція

— Маніфестації у Римі зазвичай проходять двічі на тиждень (в четвер і неділю), наступний мітинг-хода у вишиванках відбудеться в неділю, 22 травня, о 16:00 на площі Республіки, — розповіла запоріжанка, яка з серпня минулого року живе в Італії.

Катя акція

До речі, Катерина Єгорова часто бере участь у мітингах в підтримку рідної України.

Рим акція

В тему

Вишиванка пану Вероккіо дуже личить

 Мер італійського міста Пінетто Роберто Вероккіо отримав у подарунок від Запоріжжя вишиванку. Про це у телеграм каналі в День вишиванки повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

«Сьогодні я та мої маленькі друзі одягнені у ці яскраві сорочки не тому, що готуємося до тижня високої моди, а на честь українського Дня вишиванки», — так написав у своїх соцмережах мер Пінетто Роберто Вероккіо.

мер Пінетто з сім'єю

«Ми подарували йому вишиванку на знак вдячності та поваги від Запоріжжя за те, що Пінетто гостинно прийняло у себе наших жінок з дітьми.

Як бачимо, пану Вероккіо вона дуже личить! Він сфотографувався у ній із запорізькими дівчатками і привітав всіх з Днем вишиванки. Все буде Україна, пан Роберто! Дякуємо за підтримку!» — повідомив Анатолій Куртєв

Фото Катерини Єгорової

Читайте наші новини на сайті zprz. city.Комментарии читателей