Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Захисники України отримали нову партію сучасної амуніції від Метінвесту
Поделиться

Військовослужбовці Збройних сил України отримали чергову партію допомоги від комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест

Українські захисники Дніпропетровщини отримали сучасне військове спорядження – 500 бронежилетів, 200 захисних касок та дрон – від комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Обладнання захищатиме життя бійців на передовій та допомагатиме ефективніше виконувати тактичні завдання. А пластини до бронежилетів були виготовлені на підприємствах Групи Метінвест.

— Сьогодні ми передаємо бронежилети, каски та дрон нашим десантним підрозділам для того, щоб вони були максимально забезпечені засобами захисту та могли надійно виконувати свої обов’язки, — зазначив генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест Олександр Мироненко. — Це черговий транш допомоги, ми вже двічі цій військовій частині передавали бронежилети та каски. Але сьогодні ми передаємо більшу партію. Надалі у нас є домовленість з керівництвом військової частини, в залежності від сформованих ними потреб ми ще передаватимемо. Це частина системної допомоги від Метінвесту для наших Збройних сил.

Варто зазначити, що це не перша допомога Метінвесту саме цій військовій частині. Раніше наші захисники отримали вже понад сотню бронежилетів, чергова партія амуніції — ще півтисячі бронежилетів та 200 касок.

Амуніція є не лише максимально зручною для військових, а й надійно захищатиме життя наших воїнів, які невтомно нищать ворога на фронті.

— Це хлопці, яких я знаю давно. Зараз частина з них воює в Авдіївці, тримають оборону лінії фронту, — зазначив народний депутат Муса Магомедов, — Я дуже сподіваюсь, що наш приїзд і те, що ми привезли сюди – амуніцію, бронежилети, каски, дрон, — усе це допоможе нашим захисникам.

Лише за останні два тижні «Запоріжсталь» Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передав 2100 бронежилетів, 1000 кевларових касок, а також три розвідувальних дрони військовослужбовцям Національної гвардії України та територіальної оборони, які боронять Запорізьку та Дніпропетровську області.

7 червня захисну амуніцію – 500 бронежилетів IV+ рівня захисту, які укомплектовані бронеплитами виробництва Метінвесту та 150 кевларових касок отримали військовослужбовці Національної гвардії України, які захищають кордони Запорізької області. Також військові 55-ої артилерійської бригади Збройних сил України отримали від Метінвесту два сучасних квадрокоптери для швидкого реагування та розвідки позицій противника.

Нагадаємо, раніше «Запоріжсталь» Групи Метінвест вже передав 1100 бронежилетів та 700 касок підрозділам Національної гвардії України. Загалом Компанія передає понад 100 тисяч бронежилетів для ЗСУ та тероборони. Частина амуніції виготовляється з сертифікованої спецсталі власного виробництва підприємств Метінвесту, інша – закупається закордоном.

Читайте також: Гендиректор «Запоріжсталі»: Будемо тримати фронт скрізь, де можемо

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей