Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Загарбники планують провести акцію «Безсмертний полк» майже на всіх тимчасово окупованих територіях Запорізької області
Поделиться

Напередодні 9-го травня на тимчасово окупованій території Запорізької області окупанти знімають з будівель українську символіку

Окупаційні війська російської федерації вже офіційно повідомили, що 9 травня у Мелітополі вони проводять акцію «Безсмертний полк». У військово-цивільній адміністрації вже попередили всіх мешканців Мелітополя про те, що цього дня забороняється пересування автотранспорту в центрі міста. Захід пройде за участю росгвардійців та військових контрактної служби.

Запорізька обласна військова адміністрація повідомляє, що ворог  буде проводити акцію «Безсмертний полк» майже на всіх тимчасово окупованих територіях Запорізького краю.

Нагадаємо, що сьогодні у нашому місті почалася довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19.00 8 травня до 5.00 10 травня. Тобто, 9 травня нікуди не виходимо. Дозволяється тільки недовго вигулювати домашніх тварин поряд з власним будинком, мати при собі документи. Запоріжців також попередили про можливі провокації та обстріли міста.

«Індустріалка» повідомляла, що наші військовослужбовці  гідно тримають удар, здійснюючи успішні контрнаступальні дії, про що свідчать статистичні дані щодо втрат російської армії у Запорізькій області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей