Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
За якими тарифами запоріжці будуть платити за житлово-комунальні послуги
Поделиться

У Запоріжжі тарифи на гаряче та холодне водопостачання, водовідведення для населення залишаться на рівні тарифів, які діяли станом на 24 лютого

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України органам, уповноваженим встановлювати тарифи, рекомендовано не підвищувати тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, та залишити на рівні тарифів, що діяли 24 лютого 2022 року.

На сайті Запорізької міської ради опублікували тарифи, по якім за послуги будуть сплачувати запоріжці. Вони залишаються на рівні тарифів станом на 24 лютого. А саме:

  • гаряча вода — 87,76 грн. за 1м3;
  • водопостачання — 17,80 грн. за 1м3;
  • водовідведення — 10,56 грн. за 1м3.

Також, через те, що зараз проводяться планові зупинки котелень на випробування та ремонт, і відсутнє гаряче водопостачання, то у червні за функціонування внутрішньобудинкової системи ГВП споживачі не сплачуватимуть.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв закликав містян за можливості не припиняти сплачувати за спожиті комунальні послуги, адже це дозволить підтримувати життєдіяльність комунальних підприємств міста.

«Індустріалка» повідомляла, що сьогодні одним із проблемних питань для жителів Запоріжжя є можливе підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

Читайте також: Медичний фронт: запорізька лікарня отримала необхідні ліки

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей