Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
За сприяння компанії Метінвест рятувальникам в Авдіївку із Запоріжжя передали захисні каски
Поделиться

Для співробітників ДСНС в Авдіївку від ПАТ «Запоріжсталь» передали цінний вантаж

В Авдіївці, яка сьогодні знаходиться на передовій боротьби з російськими загарбниками, одними з перших під обстрілами опиняються рятувальники. Саме тому для співробітників міського загону ДСНС із Запоріжжя передали від ПАТ «Запоріжсталь» цінний вантаж — двадцять захисних касок.
Про на офіційній сторінці у «Фейсбуці» повідомляє Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація.
— Важливу допомогу від генерального директора запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь» Олександра Мироненка особисто передав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. Доставку амуніції для рятувальників ДСНС забезпечив народний депутат ВРУ Муса Магомедов, — говориться у повідомленні. — Каски — один з найважливіших елементів індивідуального захисту для людей, які працюють у небезпечних зонах. Насамперед каски призначені для захисту верхньої частини голови від пошкоджень та уражень осколками. Авдіївська міська військова адміністрація висловлює щиру вдячність компанії Метінвест та народному обранцю Мусі Магомедову за забезпечення наших рятувальників такою важливою складовою захисту, як каски.

Нагадаємо, компанія Метінвест надає системну допомогу Збройним силам України.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова закупили для Запорізького військового шпиталю необхідні ліки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей