Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Коронавірус, Україна
За листопад комбінат "Запоріжсталь" відвантажив 1278 тонн кисню для українських лікарень
Поделиться

Починаючи з квітня станом на 28 листопада 2021 року «Запоріжсталь» відвантажив 3577 тонн медичного кисню

Комбінат «Запоріжсталь» продовжує системо надавати допомогу українським лікарням у період пандемії коронавірусу.

Піковим місяцем відвантаження кисню став жовтень, коли обсяг відправленого медикам кисню становив 1200 тонн. Показники листопада вже побили цей рекорд – за неповний поточний місяць комбінат відвантажив 1278 тонн.

Лише у листопаді медичний кисень комбінату отримали понад 30 лікарень із різних регіонів України. «Запоріжсталь» відправляє свій кисень до 11 регіонів України: Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Київської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Житомирської, Херсонської, Хмельницької, Харківської областей.

Найбільше медичного кисню за увесь період відвантаження його комбінатом отримали міські лікарні Запоріжжя та обласна інфекційна лікарня – більше 2000 тонн. Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня – опорна COVID-лікарня області, де «Запоріжсталь» та Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова профінансували будівництво сучасної кисневої станції.

Починаючи з жовтня, коли в Україні виник гострий дефіцит кисню, Група Метінвест відгукнулася на прохання Міністерства охорони здоров’я України та почала розширювати географію постачання кисню для лікування хворих на COVID-19.  Підприємства компанії, зокрема «Запоріжсталь», безкоштовно відвантажують кисень у 103 лікарні 17 областей України.

За жовтень-листопад 2021 року підприємства Метінвесту відвантажили лікарням України близько 4246 т кисню. Загалом Метінвест безкоштовно забезпечує лікарні країни кожною четвертою тонною кисню. Одна тонна кисню закриває потреби приблизно ста пацієнтів.

До того ж «Запоріжсталь» Групи Метінвест надає допомогу у виконанні відновлювальних робіт на першому поверсі будівлі Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні, що постраждала у пожежі. Зараз завершується ремонт 4 боксів та спільного коридору на першому поверсі. Роботи ведуться в посиленому режимі. На сьогодні вже завершено заміну віконних та дверних блоків, монтаж електричних мереж, виконано монтаж системи подачі кисню, систем вентиляції та безпеки (пожежна сигналізація та датчики витоки кисню).

Нагадаємо, у квітні 2021 року комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання його в якості медичного лікарського засобу – і одразу ж почав безкоштовно передавати кисень лікарням Запоріжжя, області та інших регіонів України.

Читайте також: В реанимации запорожской больницы спасают детей с коронавирусом


Комментарии читателей