Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
За гідну працю молоді фахівці на “Запоріжсталі” отримують премії
Поделиться

За гідну працю молоді фахівці на “Запоріжсталі” можуть отримати 400 доларів

Починаючи з грудня 2018 року, молодим працівникам, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи, і які відпрацювали безперервно повних 12 місяців, діє стимулююча програма. А саме — за активну участь у житті комбінату, доцільні робочі пропозиції та відповідальність здійснюється виплата одноразової грошової премії.

Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Александр Мироненко підкреслив, що програма преміювання робітників зупинятися не буде:

Александр Мироненко
— Крім повного соцпакету, який ми пропонуємо молодим фахівцям при прийомі на роботу, ми також запровадили програму преміювання цих робітників. Якщо впродовж року молодий фахівець, для якого “Запоріжсталь” — це перше місце роботи, виконує всі завдання, які перед ними ставлять, може отримати премію у розмірі 400 доларів.
Щоб підтримувати нашу молодь, ми плануємо вводити додаткові програми.
Найближчим часом проведемо зустріч з молоддю комбінату і спільно визначимо, які зміни вони хочуть донести до адміністрації і як вони бачать свій розвиток на комбінаті. Ми будемо їм всіляко допомагати, щоб молоді фахівці приходили і відчували нашу підтримку і мали стимул до розвитку.

Одним із перших премійованих став машиніст конвеєра Іван Малиш. Він закінчував ЗНТУ (зараз — «Запорізька політехніка») за двома спеціальностями — «Організація перевезень та управління транспортом», а нещодавно — «Організація управління». Обрав у якості першого місця роботи “Запоріжсталь”, бо завжди уявляв себе тільки на цьому підприємстві. У нього тут працює батько і дядько, а раніше працювали дід та бабуся. Справжня родинна династія.

— Моя робота пов’язана з тим, щоб слідкувати за завантаженням вугілля та чистотою робочого місця. Ми поставляємо вугілля до доменної печі, — розповів машиніст-конвеєру Іван.

Іван Малиш

— На підприємстві я працюю трохи більше року. Моя робота мені подобається, колектив гарний, гідна зарплатня. Я вважаю, дуже важливою і дієвою таку систему преміювання молодих співробітників. Для того, щоб отримати премію, треба брати участь у житті комбінату. Я, наприклад, брав участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”, а також подав кілька пропозицій щодо удосконалення роботи, тощо. Я — активний працівник, люблю свою роботу. У майбутньому бачу себе тільки на підприємстві — буду намагатися йти далі кар’єрним шляхом. На “Запоріжсталі” у нашій родині працює ціла династія, хочу продовжувати цю справу, — розповів Іван.

Майстер доменного цеху Дмитро Філонченко підкреслив, що Іван знаходиться на своєму місці у колективі:

— Можна сказати, що Іван влився у колектив міцним молодим акордом і робота зазвучала продуктивно. Хлопець енергійний і він — молодець!
Вважаю, що у нього є перспективне майбутнє.

Відзначимо, що “Запоріжсталь» щорічно працевлаштовує на підприємство понад 200 молодих фахівців — випускників навчальних закладів до 25 років.

Читайте также: Запорізьке училище претендує на перемогу в конкурсі від Європейського фонду освіти


Комментарии читателей