Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
За час окупації Приморськ отримав лише кілька автобусів з гуманітарною допомогою
Поделиться

Міський голова Приморська звітував про надходження продуктів харчування та медикаментів

До  Приморська, який як і інші міста Запорізької області знаходиться в окупації, гуманітарна допомога поки що надійшла в незначній кількості. На майже 25 тисяч мешканців прийшло тільки чотири автобуси.

За інформацією міського голови Приморська Олександра Кошелевича, з початку окупації до міста надійшло тільки чотири автобуси гуманітарної допомоги, а саме медичні препарати, продуктові набори, дитяче харчування, підгузки для дорослих та дітей. З цих автобусів три тонни гуманітарного грузу було передано для Приазовської ОТГ (це було одним з умов надання допомоги для громади компанією ДТЄК). Крім того, багато місця в цих автобусах займали іменні передачі з Запоріжжя до Приморська.

Щодо розподілу отриманого вантажу, за словами посадовця, медичні препарати передані в лікарню. По сільським населеним пунктам було роздано більш ніж 520 продуктових наборів, по місту більше 1200 пакетів. Також для приготування їжі для переміщених осіб з міста Маріуполь в школу №2 спрямовані соняшникова олія, цукор, рис, гречка, макаронні вироби. Аналогічний набір продуктів, а також підгузки для дорослих, передані в Преславський психоневрологічний інтернат. Продукти харчування з гуманітарки отримала і одна з церков Приморська.

— Зараз в засобах масової інформації багато неприємних відгуків про гуманітарну допомогу, її отримання, розподіл, — відзначив Олександр Кошелевич. — Хочу раз та на завжди запевнити, що все це без підставні звинувачення, які не як не підтверджується. Тому, кожного з Вас, в цей не простий час прошу не загострювати й так не легку ситуацію. Ми всі розуміємо, що громада зараз перебуває під окупацію, тому наші підприємства, організації, установи не мають можливості надавати послуги як раніше, але намагаються зробити все можливе для цього. Вибачте ШАНОВНА ГОМАДА, але чотирма шкільними автобусами 24800 людей не нагодуєш і не вилікуєш, і Ви це повинні розуміти. Наша команда робить усе можливе у цих обставинах!
Як повідомляла «Індустріалка», після звільнення з полону Олександр Кошелевич змушений був поїхати з Приморська, щоб не співпрацювати з окупантами.
Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Комментарии читателей