Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
З запорізьких супермаркетів приберуть деякі партії продукції Kinder
Поделиться

Обрані партії продуктів Kinder в Україні відкликано як запобіжний захід

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів звернулась компанія ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА» щодо здійснення, за власною ініціативою, відкликання окремих партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі, які знаходились в обігу на території України. Про це повідомляється на сайті ГУ Держспоживслужби України у Запорізькій області.

На сайті офіційному сайті Kinder повідомляється:

«Компанія Ферреро співпрацює з контролюючими органами Європи на можливий зв’язок із низкою зафіксованих випадків виявлення Сальмонели. Жоден із наших продуктів Кіндер, що були дозволені до продажу на ринку, не мав позитивного результату по Сальмонелі, і ми не отримували жодного звернення споживачів з цього приводу, ми ставимось до цього достатньо серйозно, так як турбота про споживачів є нашим ключовим пріоритетом.

В якості запобіжного заходу ми прийняли рішення про добровільне відкликання в Україні відповідних партій Кіндер Шоко-Бонс із кінцевими термінами придатності до 29.09.2022 р. включно та Кіндер Сюрприз Максі із кінцевими термінами придатності до 07.11.2022 р. включно.»

«Індустріалка»повідомляла, що у Запоріжжі на базі 19 дитячих садочків готується їжа для військових та бійців тероборони.

Нагадаємо, у Запоріжжі змінили тривалість комендантської години.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей