Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
З початку війни у Запорізькій області "тривога" сумарно тривала майже 13 днів
Поделиться

Запорізька область посіла шосте місце за загальною тривалістю повітряних тривог, оголошених з початку війни

В Україні визначили регіони, де з початку повномасштабного військового вторгнення росії найбільше було оголошено сигналів «тривога». UA War Infographics підбило підсумки за період трьох місяців війни.

Станом на 9:00 24 травня найбільша тривалість тривог спостерігалась у Луганській області, де тривога практично не припиняється — тривала 53 дні 5 годин 7 хвилин. На другому місці — Харківська область (19 днів 15 годин 3 хвилини), на третьому — Чернігівська область (16 днів 49 хвилин), четверте місце посів Київ (15 днів 11 годин 26 хвилин), п’яте — Житомирська область (14 днів, 15 годин 41 хвилину).

Шосте місце за тривалістю сигналу «тривога» посіла Запорізька область. Тут за три місяці війни сигнал «тривога» лунав 306 разів і тривала 12 днів 18 годин 41 хвилину.

Найменшу кількість разів сигнал «тривога» лунав у окупованій росіянами Херсонській області — лише 9, і тривав загалом 4 години 40 хвилин. Це пов’язано з тим, що практично з найперших днів повномасштабного вторгнення росіяни окупували цю область і заборонили вмикати сигнал «тривога».

Запорізька область посіла шосте місце за загальною тривалістю повітряних тривог, оголошених з початку війни

Нагадаємо, сьогодні вранці російські війська завдали ракетного удару по Запоріжжю. Внаслідок удару одна людина загибла, троє поранених та багато пошкоджених будівель.

Як повідомляла «Індустріалка», російське керівництво хоче відновити так звану «Таврійську губернію», яка деякий час існувала в колишній Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини, частини Донецької області і Запоріжжя. Центром цієї губернії хочуть зробити Сімферополь.

Для цього окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей росіяни створили 19 «комендатур». Також тут росіяни намагаються запровадити «рублеву зону».

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей