Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
З початку повномасштабного вторгнення окупанти викрали понад 370 жителів Запорізької області
Поделиться

Скільки жителів Запорізької области все ще перебувають у заручниках  окупантів

За час  війни окупанти  викрали понад 370 жителів Запорізької області. З них приблизно 150 осіб продовжують знаходитися в заручниках, інших відпустили. про це керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух  розповів у прямому ефірі телеканалу “Апостроф”.

— По всім викраденим ведеться робота, центральні органи виконавчої влади беруть участь у переговорному процесі для звільнення людей під час обмінів, — зазначає Олександр Старух. — Частину з них відпускають після досягнення результату, з бізнесменів намагаються витягнути гроші, патріотів витіснити з територій. Доля 5-х представників самоврядування невідома.

За словами Олександра Старуха,  майже 80 днів знаходиться в полоні неповнолітній син голови Запорізької районної адміністрації Владислав Буряк і ще один неповнолітній хлопець.

-Терористична держава користується терористичними методами в усіх питаннях, бомбардує торговельні центри, викрадає мирних людей, в тому числі неповнолітніх. Це має бути оцінено міжнародною спільнотою в першу чергу, — повідомив Олександр Старух.

Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Викрадених мелітопольців окупанти використали для «створення» чергового злочинного угрупування

Читайте також: У Запорізькій області під час пожежі постраждала дитина

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей