Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
З окупованих територій Запорізької області масово виїжджають медики
Поделиться

Лікарі масово виїжджають з окупованих територій Запорізької області

З тимчасово окупованих територій виїжджають медичні працівники через загальну безпекову ситуацію та тиск з боку окупаційних військ. Обласна влада тримає контакт з керівниками закладів медицини та оперативно відпрацьовує всі проблемні питання.

Що стосується доставлення ліків на території, через активні бойові дії цей процес ускладнений. Однак наразі усі громади мають певні запаси медикаментів. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Зазначимо, що тимчасово непідконтрольними територіями області залишаються населені пункти Бердянського району, Мелітопольського району, Василівського району, Пологівського району (окрім міста Оріхів та міста Гуляйполе).

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що командир Запорізького військового госпіталю звернеться до суду щодо звільнення з посади.

Віктор Писанко очолив шпиталь лише за кілька тижнів до початку повномасштабного військового вторгнення росії на територію України. За кілька місяців командування Запорізьким військовим госпіталем офіцер зміг кардинально змінити роботу медзакладу на краще. Пацієнти мають змогу отримувати широкий спектр медичної допомоги від висококваліфікованих фахівців госпіталю.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей