Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Общество
Юному запоріжцю допомогли зробити перший крок до мрії
Поделиться

Дітям треба допомагати розкривати свої таланти

Маленький запоріжець Вова Карасьов мріє стати актором. Йому всього вісім років, але він вже точно визначився зі своєю майбутньою професією. Хлопчик займається в театральній школі. І хоча професію актора освоює менш як рік, вже показує непогані результати.

Дитячі мрії мають здійснюватися

Вова вирішив бути актором ще у дитячому садочку. Коли вперше почув, як захоплено аплодують глядачі — зрозумів, що це йому по-справжньому подобається. А коли мама запропонувала піти на заняття в театральну студію, і сумніву не виникло — Вова стане актором.
Чи міг подумати хлопчик, що йому пощастить потрапити за куліси справжнього театру — Театру юного глядача. Та більше — познайомитися з головним режисером.

Дитячі мрії мають здійснюватися

До Дня захисту дітей депутати Запорізької обласної та міської ради проводять акцію “Дитячі мрії мають здійснюватися”. Її мета — втілення мрій дітей які прагнуть розвитку. Заповітні бажання дітей здійснюють в рамках марафону на каналі “TV5”. І депутат Запорізької міської ради Микола Володьков вирішив здійснити мрію хлопчика побувати у  театрі. І познайомив його з головним режисером ТЮГу Геннадієм Фортусом.

Дитячі мрії мають здійснюватися

Геннадій Фортус поспілкувався з Вовою. Дізнався про його захоплення та улюблених акторів. А ще наголосив, що для успішної кар’єри треба немало працювати і добре навчатися. Вові також вдалося побувати на справжньому репетиції та поспілкуватися з заслуженими акторами Марією Нестулій та Максимом Березнером.

Дитячі мрії мають здійснюватися

А ще, на прохання Геннадія Фортуса Вова не розгубився, продекламував репліку своєї ролі. Геннадій Вадимович був приємно здивований тим, як вільно і легко маленький актор почував себе серед дорослих:

— Не всі діти так вільно можуть себе вести, особливо в суспільстві дорослих. Думаю у нього дуже чіпкий характер, чіпкее мислення, він бачить, обробляє інформацію. За ним майбутнє.

Геннадій Фортус залишив малому Вові автограф напам’ять. Й подарував статуетку-маску, аби вона нагадувала майбутньому актору про мрію і приємну зустріч. І зазначив:

— Вважаю, що якщо таких зустрічей буде багато у Вови, вони приведуть його в театр.

Маленький актор після такої зустрічі ще більше захотів опанувати акторську майстерність.

— Я хочу стати актором. Я побував в театрі, познайомився з режисером театру, — надихнувся хлопчик. — Він розповів, що складно вчитися в театрі. Але потрібно це робити, та ще в школі встигати.

Микола Володьков впевнений, що дітям треба допомагати зробити перший крок назустріч своїй мрії та розкривати свої таланти й емоції.

Дитячі мрії мають здійснюватися

— Володя Карасьов знає, чого хоче. Він мріє стати актором і я із задоволення йому допоміг, — зазначив Микола Володьков. — Ми прийшли в Театр молоді, щоб він познайомився зі специфікою роботи театру, познайомився з провідними акторами театру. Подивився зсередини на те, що його чекає, якщо він захоче бути актором. Я дуже радий, що зміг допомогти цій чудовій хлопцеві.

Учасники акції “Дитячі мрії мають здійснюватися” — депутати обласної та міської ради — впевнені, кожна здійснена мрія дітей дає поштовх до розвитку запорізької науки, спорту, та мистецтва.

Читайте також: Юний футболіст із Запоріжжя поспілкувався зі своїм кумиром із донецького «Шахтаря».


Комментарии читателей