Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Свiт, Україна
Юні запоріжці зможуть безкоштовно подивитись найкращі європейські фільми
Поделиться

Запоріжці зможуть безкоштовно подивитись фільми фестиваля «Чілдрен Кінофест», зокрема гарний французький мультфільм «Принцеса драконів»

9-й «Чілдрен Кінофест» пройде з 3 до 12 червня у в онлайн-форматі. Переглянути фільми можна буде на сайті фестиваля online.childrenkinofest.com в України та у Польщі, яка прийняла найбільше тимчасово переміщених українців. Усі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті.

«Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який дев’ять років  знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Що покажуть на «Чілдрен Кінофесту-2022»

Фільм, який стане переможцем цьогорічного «Чілдрен Кінофесту», традиційно обере аудиторія – після перегляду стрічок конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою «Чілдрен Кінофесту» на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр.

Відкриється Чідрен Кінофест французьким мультфільмом «Принцеса драконів». Головна героїня — дівчинка, яка зростала у родині драконів. Коли вона опиняється у світі людей, він видається їй абсолютно новим та незвичним. Фільм-відкриття буде доступний для перегляду упродовж перших трьох днів фестивалю — з 3 до 5 червня.

Україну в конкурсній програмі Чілдрен Кінофесту представляє пригодницьке фентезі «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» о пригодах козака, який намагається вибратися з пекла. До речі, в цьому фільмі в ролі Домового знявся актор Арам Арзуманян з Мелітополя. Артист зізнавався «Індустріалці», що для цієї ролі в нього був найскладніший спецгрим у його житті. Чи впізнали ви в такому вигляді одну з зірок «Скаженого весілля»?

Фільми фестиваля "Чілдрен Кінофест"

За традицією на фестивалі продемонструють і минулорічного переможця — пригодницьку стрічку «Полі» спільного виробництва Франції та Бельгії. Картина розповідає про пригоди двох друзів — дівчинки та поні, якого вона звільняє від життя в неволі.

Програму фестивалю дивіться за посиланням.

Фільми фестиваля "Чілдрен Кінофест"

Щороку фестиваль підтримує Посол, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Почесний посол фестивалю у 2022 році  – акторка театру і кіно, заслужена актриса України, культурна діячка Ірма Вітовська. Про це повідомили на сайти Запорізької обласної військової адміністрації.

У конкурс короткометражок, знятих дітьми, приймають участь й юні режисери з Запорізької області

Вшосте в межах «Чілдрен Кінофесту» відбудеться конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. Серед його учасників є й діти з нашої області.

14-річний Павло Мішин іх Запоріжжя представив мультфільм «Бабка та Мураха». Як написано на сайті фестивалю, це повчальна байка, яка на прикладі легковажної бабки та працьовитого мурашки вчить нести відповідальність за свої вчинки й серйозніше ставитися до життя.

Фільми фестиваля "Чілдрен Кінофест"

А 13-річна Поліна Лавриненко з село Біленьке  Запорізької області стала режисером конкурсного фільму «Привиди маєтку Міклашевського». Група підлітків, наслідуючи відомих блогерів вирішили проникнути у старовинний маєток, щоб відзняти відео для свого каналу. Опинившись у маєтку, вони зрозуміли що зачинені зсередини і крім них там є ще хтось…

Фільми фестиваля "Чілдрен Кінофест"

Фільми-фіналісти конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, будуть доступні для перегляду в усьому світі.

«Індустріалка» писала, що у суботу, 4 червня, у запорізьких  школах мистецтв стартує дитяча Літня школа мистецтв. Дітей віком від 5 до 10 років і батьків запрошують на заняття для розвитку, творчих здібностей, змістовного та цікавого дозвілля.

А ще запоріжцям покажуть приголомшливий благодійний концерт на фоні картин.

Читайте також: Запоріжців запрошують залучитись до прибирання головного парку міста.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей