Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
Юні гімнастки із Запоріжжя здобули перемогу на міжнародних змаганнях
Поделиться

Запорізькі гімнастки здобули перемогу на міжнародних змаганнях

Вихованці міських ДЮСШ продовжують прославляти Запоріжжя на світовій спортивній арені. Скарбничку нагород поповнили вихованки відділення художньої гімнастики дитячо-юнацької спортивної школи № 5. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Юні гімнастки із Запоріжжя здобули перемогу на міжнародних змаганнях

Зокрема, Анастасія Матвієнко виборола «золото» у вправі з булавами та «бронзу» в багатоборстві на змаганнях «Summer Trophy» в Італії.

Ще четверо вихованок ДЮСШ №5, Анастасія Рясна, Поліна Хоменко, Альбіна Мкртчян та Марія Крат, завоювали нагороди різного ґатунку на міжнародному турніри «Warsaw Kids Cup» (Польща).

Окрім того, на цьому турнірі найстаршу вихованку ДЮСШ№ 5, Марію Гриу урочисто привітали з присвоєнням звання Майстра Спорту України.

Юні гімнастки із Запоріжжя здобули перемогу на міжнародних змаганнях Юні гімнастки із Запоріжжя здобули перемогу на міжнародних змаганнях

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що запорізький «Металург» отримав від УЄФА 129 тисяч гривень на розвиток дитячо-юнацького футболу. 

Читайте також: Бажали перемоги: 10 років тому запоріжців об’єднало Євро-2012


Комментарии читателей