Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Яких збитків завдала війна медичним закладам Запорізької області
Поделиться

У Запорізькій області підрахували приблизну суму збитків медичній системі

У Запорізькій обласній раді обговорили аспекти діяльності медичних закладів регіону в умовах воєнного стану. Нараду провела голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Про це повідомили на сайті Запорізької облради.

Одна з найгостріших проблем, яку обговорили на нараді, – це руйнування та пошкодження медичних закладів внаслідок бойових дій. Керівників лікарень просять детально фіксувати усі факти руйнувань для подальшого відшкодування збитків.

За попередніми даними, вартість зруйнованого та пошкодженого медичного майна, що знаходиться у власності обласної ради, складає майже 16 млн гривень. Однак, ця сума не остаточна. Йдеться лише про балансову вартість майна. Точну суму збитків будуть обраховувати в подальшому за можливості та з урахуванням воєнної ситуації.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук наголосила на тому, що обласна влада налаштована на швидке та оперативне розв’язання всіх проблем, що постають перед галуззю охорони здоровʼя Запорізької області. Також вона запропонувала керівникам медзакладів допомогу від міжнародних організацій.

— Нам вдалося налагодити ефективну роботу з іноземними контрагентами, які надають допомогу. Є позитивний досвід у цьому напрямку. Йдеться про обладнання, матеріали та інше. У кожної лікарні є свої потреби. Ви знаєте їх краще, тож, активно долучайтеся до цієї роботи. Ми будемо всебічно в цьому допомагати, ­­– зазначила Олена Жук.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, як волонтери доставляють до окупованих населених пунктів Запорізької області важливі медикаменти.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей