Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Які питання розглянуть депутати на сьогоднішній сесії Запорізької обласної ради
Поделиться

Президія визначилась із проблемними питаннями і сформувала «пакет»

Напередодні 37-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради голови депутатських груп і фракцій узгодили порядок денний пленарного засідання, з’ясувавши питання, винесені для розгляду. Під час Президії Запорізької обласної ради, яку провів перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, було визначено, що майже половина з 28 проєктів рішень позачергової сесії може бути проголосована «пакетом».

— Ми все ще працюємо в умовах карантину, і повинні пам’ятати про певні обмеження. Зокрема, просимо приходити на пленарне засідання в захисних масках і зберігати соціальну дистанцію. Для мінімізації контактів частина питань внесено в «пакет». Всі ці питання пророблялись в комісіях, — нагадав Єгор Семенков.

Розглядаючи питання порядку денного, члени Президії були особливо уважними до кадрової політики в комунальних закладах і некомерційних підприємствах. Крім того, обговорили можливість виключення з типового контракту працівників КНП норми про узгодження звільнення керівника з головою обласної ради та надання дозволу співробітникам комунальних некомерційних підприємств працювати за сумісництвом.

Серед питань, розглянутих на Президії, були й такі, що не входять до сфери повноважень депутатського корпусу, але необхідність їхнього вирішення є очевидною. Так, представники громадської організації «Родина козацької звитяги», найбільшого в Україні об’єднання батьків, сини яких загинули в зоні АТО та ООС, звернулась до облдержадміністрації з вимогою виділити 160 тис грн. для вшанування пам’яті героїв, що поклали життя на Сході України. Адже, за словами голови ГО «Родина козацької звитяги» Миколи Говорухи, за 6 років, впродовж яких точиться боротьба із агресором, в ході якої гинуть сини України, їхні родини не отримали жодної копійки підтримки.

Під час вирішення цього питання було досягнуто домовленості, що представники громадськості і обласної виконавчої влади проведуть перемовини. Депутати наголосили, що результатом цих перемовин повинен стати проєкт рішення, який задовольнить вимоги батьків запорізьких героїв.

«Грошові» питання на позачергову сесію не виносяться. Виключенням є розподілення коштів депутатського фонду.

Про це повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

Читайте також: У Запоріжжі дітям допомогли зробити крок назустріч мрії


Комментарии читателей