Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Україна
Які обмеження ввела Укрпошта на покупку марок «Русскій воєнний корабль, іді …!»
Поделиться

Умови розповсюдження марки «Русскій воєнний корабль, іді …!» змінилося, бо дехто замовляв аж 38 тисяч штук в одні руки

Нові умови розповсюдження марки «Русскій воєнний корабль, іді …!» оприлюднила Укрпошта сьогодні на своєму сайті. Тепер продаж цієї марки у відділеннях Укрпошти буде здійснюватися за принципом не більше 5 листів (в одному листі 6 марок) сукупно обох номіналів одному клієнту. Ціна не змінилася. Номінал марки – 23 гривні по Україні та 45 гривень для посилання за кордон.
марки

Як пояснили в Укрпошті, це пов’язано з великим ажіотажем навколо марки «Русскій воєнний корабль, іді …!». І щоб забезпечити можливість якомога більшій кількості людей придбати пам’ятну марку, Укрпошта з сьогодняшного дня ввела обмеження на її покупку.

В інтернет-магазині можна придбати не більш як три листи марок на одне замовлення. Оскільки окремі клієнти через інтернет-магазин сформували великі замовлення (максимальне замовлення зафіксоване у розмірі 38 тис марок в одні руки), попередні замовлення марки через інтернет-магазин будуть скасовані, про що клієнти отримають окреме повідомлення.

Замовлення для офіційних делегацій, фондів тощо у кількості більше 5 листів будуть розглядатися Укрпоштою в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, що Укрпошта проводила Всеукраїнський народний конкурс на найкращий ескіз марки «Русскій воєнний корабль, іді …!». Було отримано майже 500 ескізів. Відібрали 20 найкращих з філателістичної точки зору. А з них, народним голосуванням у соцмережах, вибрали переможця, марку якого й надрукували. Їм став художник Борис Грох з Криму, який живе у Львові.

Як писала «Індустріалка», у Запоріжжі, на Укрпошті, урочисто презентували та погасили цю марку з конвертом, присвячену героїчній боротьбі українського народу.

марки

марки

Придбати цю пам’ятну марку можна у Запоріжжі та інших обласних центрах України крім Херсону, Криму, та Луганської області.

Читайте також: У Нідерландах з’явилися жовто-блакитні тюльпани на честь України.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото за архіву «Індустріалки»


Комментарии читателей