Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Які населені пункти у Запорізькій області залишаються тимчасово окупованими
Поделиться

Деякі населені пункти у Запорізькій області залишаються тимчасово окупованими

Тимчасово непідконтрольними залишаються населені пункти Бердянського району, Мелітопольського району, Василівського району, Пологівського району (окрім міст Оріхів та Гуляйполе).

Бердянці у тимчасово окупованому місті знову були в інформаційній блокаді через повну відсутність мобільного зв’язку та частково Інтернету.

Захоплене росіянами місцеве радіо 106 FM, яке нині має назву «Свободный Бердянск», поширює пропагандистські меседжі та дезінформацію щодо стану справ в місті та Україні загалом.

У Бердянську тривалий час не працюють великі мережі супермаркетів. Зачиняються промислові підприємства і крамниці, власники яких не погоджуються співпрацювати з окупаційною владою.

Активно продовжує розвиватися Руху опору в тимчасово зайнятих агресором містах та селах.

Підрозділи Запорізької окремої бригади територіальної оборони продовжують виконувати поставлені завдання. Вони ведуть оборонні дії. Наші захисники завдають втрат противнику по всій довжині лінії фронту в зоні відповідальності.

Рашисти розграбовують дорожньо-ремонтні пункти на Запоріжжі. Так, російські військові злочинці розграбували та частково зруйнували дорожньо-ремонтні пункти та асфальтобетонні заводи в селищі Кам’янка, селі Обільне. Розграбували та частково зруйнували бази у Василівці, Токмаку. А також селах Новобогданівка та Кам’янське.

Розграбували загарбники й бази ТОВ «Автомагістраль-Південь» в місті Мелітополь, місті Токмак та в селі Новополтавка.

Запоріжжя продовжує жити в прифронтових умовах. Продовжують стабільно працювати комунальні служби, підприємства критичної інфраструктури. В області продовжують будувати додаткові оборонні споруди. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Читайте також: Запорізькі захисники закріплюються на позиціях та тіснять окупантів у південному напрямку

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 

 


Комментарии читателей