Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Яка ситуація у громаді Запорізької області, що розташована біля лінії фронту
Поделиться

Яка ситуація у Воздвижівській громаді Запорізької області

Воздвижівська сільська об’єднана територіальна громада розташована у Гуляйпільському районі Запорізької області. У громаді склалася напружена ситуація через обстріли Гуляйполя. Так, в одне з сіл у травні прилетів снаряд.

Частина жителів відмовилась евакуюватись. Громада не кидає їх напризволяще та організовує підвіз першочергово необхідних товарів та гуманітарної допомоги.

Основною проблемою у громаді наразі є відсутність електропостачання, ускладнений доступ до мережі інтернет. Питання тримаються на контролі та поступово вирішуються. Так, місцева влада встановлює генератори на сонячних панелях, що дозволяє місцевим жителям принаймні зарядити  телефони та залишатися на зв’язку. Про це розповів голова Воздвижівській сільській територіальній громаді Віктор Тютюнник.

Питання забезпечення водою також оперативно вирішуються – організовано її підвіз. Магазини працюють, хліб також підвозять. Пенсії та зарплати виплачують в повному обсязі. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації.

Зазначимо, що питання деокупації хвилює значну кількість мешканців Запорізької області. Адже сьогодні російські війська поки контролюють найбільші населенні пункти, серед яких Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Василівку, Пологи та інші міста і села. В Офісі Президента запевняють, що мають план звільненні територій.

Звільняти окуповані міста та села на півдні й сході України влада планує із застосуванням зброї. Про це повідомляють в Офісі Президента України та зазначають, що цивільне населення не має постраждати.

Читайте також: Для жителів міста Запорізької області, яке щодня обстрілює ворог, організували безкоштовну евакуацію

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 

 


Комментарии читателей