Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти нарощують систему вогневого ураження - ситуація на 27 квітня
Поделиться

Окупанти не полишають спроб проводити наступальні дії в східних районах Запорізької області

Противник намагається вести активні дії в районі місті Гуляйполе та населених пунктах району для подальшого просування до межі Запорізької та Донецької області. Українські захисники ведуть активну маневрену оборону. А в окремих місцях наносять контрудари.

На Запорізькому напрямку армія російської федерації продовжує завдавати авіаційних ударів та уражати артилерією інфраструктуру мирних населених пунктів. Так загарбники намагаються покращити своє тактичне положення.

З цією метою російські військові здійснюють перегрупування підрозділів. Вони нарощують систему вогневого ураження, а також проводять повітряну розвідку.

Втім під час раптових авіанальотів російські окупанти на Запорізькому напрямку зазнають суттєвих втрат на своїх позиціях. Внаслідок повітряних ударів штурмової, винищувальної та бомбардувальної авіації знищено чимало техніки та живої сили ворога. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що вчора, 26 квітня, російські війська завдали чергового удару по Гуляйполю. Внаслідок збройної атаки пошкоджені будинки мирних жителів, троє людей поранені.

Пізніше біля Запоріжжя в районі села Спасівка українські захисники знищили ракету російських загарбників.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей