Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Яка ситуація на фронті: мапа бойових дій на території України
Поделиться

Карта бойових дій на сьогодні: яка ситуація на фронті 23 червня

В мережі опубліковано актуальну мапу бойових дій в Україні на сьогодні, 23 червня.

Згідно з мапою, російські окупанти намагаються  захопити Сєвєродонецьк та Лисичанськ Луганської області. За даними Генштабу, російським загарбникам вдалося взяти під свій контроль Лоскутівку та Рай-Олександрівку, розташовані в тій же Луганській області.

Крім того, за даними сервісу DeepStateMAP, окупанти також зайняли Миколаївку Луганської області.

Яка ситуація на фронті: мапа бойових дій на території України

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Захисники Запорізького краю продовжують утримувати рубежі.  На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник продовжує вести позиційну оборону, посилюючи тимчасово окуповані населені пункти в інженерно-фортифікаційному відношенні, створює опорні пункти на основних дорожніх напрямках.

Протягом минулої доби ворог здійснив 37 обстрілів позицій українських захисників, застосовуючи при цьому ствольну та реактивну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

«Індустріалка» писала, на Запорізькому напрямку бійці «Азову» знищили ворожий взводно-опорний пункт — відео. А мінометна батарея Запорізької тероборони готова бити ворога вдень та вночі.

Росіяни не припиняють обстрілювати населені пункти Запорізької області. Після чергового обстрілу ворога в Оріхові зафіксовані масові руйнування. Загарбники тупо їдуть на забій у Запорізьку область.

Читайте також: Колони ворожої техніки залишають Маріуполь та йдуть у напрямку Бердянськ-Пологи

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей