Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Як живуть тварини у Василівському зоопарку Запорізької області
Поделиться

Василівський центр реабілітації тварин продовжує працювати

Більше 200 звірів, близько 70 з яких — великі хижаки (леви, тигри, ведмеді та інші), багато з яких раніше постраждали від жорсткого поводження живуть у Центрі реабілітації тварин у місті Василівка Запорізької області. (У народі центр називають зоопарком). Тут рятують тварин після важких життєвих обставин — вигодовують, лікують та надають притулок у центрі.

Василівський зоопарк

Тварин раніше годували на гроші, що надходили від продажу квитків. Зараз відвідувачів небагато. Та й у Василівському зоопарку зробили безкоштовний вхід для всіх, до закінчення війни. (Звичайно, запорожці туди поїхати не зможуть, але можуть жителі Василівки та прилеглих населених пунктів). У подяку за підтримку, бо центр тримається за рахунок допомоги. Бо на початку війни був навіть така ситуація, коли тварини не їли вісім діб. Звичайно, й зараз не той рівень, як був раніше, але — тримаються.

Василівський зоопарк

Нещодавно опублікували фото тварин (які красені!) на сторінці центру у соцмережах та подякували за підтримку.

-Ми висловлюємо величезну подяку всім, хто нам допомагає. Ми робимо свою роботу: піклуємося про наших чотирилапих друзів, годуємо і лікуємо їх, спостерігаємо за їх емоційним станом. — повідомили у Василівському центрі реабілітації тварин. — Наразі доводиться робити набагато більше, ніж до війни Ми стомлені. Чесне слово, дуже стомлені. Проте кому зараз легко? Та ми впораємося! Надалі так і будемо захищати підопічних, годувати, лікувати.

Величезне дякуємо всім за допомогу! Головне пам’ятайте: саме завдяки вам ми зараз існуємо! Дякуємо за вашу матеріальну допомогу, за підписку на наш Патреон.

Василівський зоопарк

«Індустріалка» зателефонувала Олександру Пилишенку, який додав, що ще роблять у центрі:
-Зміцнюємо вольєри. Намагаємося виводити теплолюбних із будинку у вольєри на вулицю – мавп та птахів. Приймаємо сторожових собак та інших тварин.

Василівський зоопарк

На запитання, чи приходять відвідувачі, відповів:

-Так, приходять. Мало, але регулярно. Не знаю, як сказати, працюємо чи ні, але двері зоопарку відчинені щодня.

Василівський зоопарк

Нагадаємо, що Олександр Пилишенко завжди дуже дбайливо, з великою любов’ю ставиться до тварин. У нього є великий досвід роботи з левами, тиграми та іншими великими хижаками. Він відомий рекордом, який встановив у 2011 році – 36 діб прожив у клітці з левицею. Зробив це заради привернення уваги до проблеми рідкісних берберійських левів.

Василівський зоопарк

До речі, наприкінці минулого року ми спілкувалися з Олександром Пилишенком та обговорювали, яким буде нинішній Рік Тигра судячи з характеру полосатих вихованців Центру реабілітації тварин.

Василівський зоопарк

Телефон Василівського центру реабілітації тварин для довідок 097-286-05-80.

Дані для надання фінансової допомоги

Карта ПриватБанку ⠀

5168757408361907⠀

Пилишенко Олена Олександрівна

***

Платіжна система PayPal⠀

pylyshenkodenis@gmail.com⠀

***

Гроші (євро, долари) на зоопарк також можна відправити через Вестерн Юніон на прізвище Pylyshenko Alexander. Після надсилання грошей потрібно скинути код отримання на номер +380972860580 (Олександр Пилишенко).

«Індустріалка» також писала, що у запорізькому ботанічному саду знайшли тимчасовий прихисток милі тваринки.

Читайте також: У Запоріжжі на березі Дніпра гарно цвітуть весняні квіти — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей