Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Як запорізький металург допомагає нашим військовим
Поделиться

Молодий запорізький металург усіляко допомагає нашим військовим

Олексій Мащенко – майстер розливальних машин доменного цеху комбінату «Запоріжсталь», а віднедавна ще і волонтер. Допомагати військовим він почав чи не з перших днів війни. На лікарняному чи одразу після робочої зміни – чоловік завжди знаходить час для волонтерства.

— Коли все починалося, я був на лікарняному. Чи не весь день я віддавав волонтерству. Зараз я вийшов на роботу на комбінат. Після зміни не сиджу вдома, а продовжую волонтерити. Ще підключив до цього знайомих. Купуємо бензин, матеріали, а наші дівчата шиють бронежилети, розгрузки. Допомогу шукаємо через соціальні мережі, — розповідає Олексій.

волонтер

Зараз волонтерська команда Олексія відкрила збір на автівку для наших захисників. Якщо ви хочете допомогти, то можете зробити будь-який внесок на карту Олексія  5355 2802 1144 8947. Волонтери обіцяють надати усі необхідні чеки та звіти.

волонтер

— Ми раді будь-якій допомозі. І військові наші також. Вони передають нам вітання з передової, дякують за допомогу та підтримку. І ми, і вони впевнені, що все буде добре, перемога буде за нами.

Зазначимо, що з перших днів війни акціонер Групи Метінвест Рінат Ахметов прийняв рішення всебічно підтримувати Україну на шляху до перемоги проти злочинної агресії РФ. Група Метінвест виділила 10 млн євро на закупку бронежилетів, касок, медичного обладнання й тепловізорів за кордоном.

Раніше «Індустріалка» писала, як запоріжці можуть допомогти тваринам під час війни.

Читайте також: Російські окупанти за добу втратили понад 70 одиниць техніки: втрати ворога на 29 квітня.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей