Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Як запорізькі першокласники зустріли День знань — фото
Поделиться

У запорізьких школах відзначили День знань

Сьогодні, 1 вересня, у запорізьких школах відзначили День знань. Для школярів і вчителів — це особлива дата, яка знаменує новий навчальний рік.

Головними зірками свята сьогодні, звичайно, були першокласники. З портфелями та букетами квітів вони прийшли на свою першу урочисту лінійку, переступили поріг школи та познайомилися зі своїми однокласниками.

день знань

На свято Першого дзвоника «Индустриалка» завітала до Запорізької гімназії №46. Сьогодні її двері відчинилися для 66 першокласників. Саме для них на подвір’ї гімназії влаштували урочисту лінійку з привітаннями, піснями і танцями.

день знань

— На сьогодні наша школа залишається навчальним закладом з повним циклом навчання. Тобто, у нас навчаються з 1 по 11 класи. Особливістю цього року стало те, що ми набрали в 10-ті класи учнів з інших шкіл, де тепер такі класи не працюють. Також ми відкрили нові профілі навчання — правовий і поглибленого вивчення англійської мови. До цього наші діти навчалися ще й за інформаційно-технологічним профілем. Що стосується «першачків», то у цьому році ми набрали 2 таких класи. Це 66 учнів.

Новий навчальний рік ми розпочинаємо з гарним настроєм та вірою в краще. Сподіваємося, що навчання наших дітей буде проходити легко, але до будь-яких складнощів та можливих карантинів ми готові. За минулий рік нам вдалося вибудувати дієву систему дистанційного навчання, яка допомогла нашим учням успішно скласти ЗНО. На сьогодні наша гімназія знаходиться в 30-ці найкращих шкіл Запоріжжя, — розповіла директор гімназії №46 Людмила Кругла.

день знань

На свято Першого дзвоника до гімназії завітав голова профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Леонід Анісімов. Підприємство вже не один десяток років підтримує цей навчальний заклад і допомагає йому покращувати свою матеріально-технічну базу. Сьогодні з нагоди Дня знань гімназія отримала від ПАТ «Запоріжсталь» сертифікат на придбання інтерактивної дошки.

Я хочу подякувати педагогічному складу та директору школи за їхню працю. Завдяки їм зі стін цього навчального закладу виходять розумні випускники, які вступають у найкращі виші. Вже не один десяток років комбінат «Запоріжсталь» підтримує гімназію №46. У нас склалися гарні стосунки, тому я завжди залюбки приходжу сюди на різні святкування. Сьогодні від комбінату я хочу подарувати гімназії сертифікат на придбання інтерактивної дошки. Сподіваюся, що за її допомоги уроки будуть ще цікавішими для діток, — зазначив Леонід Анісімов.

день знань

З нагоди Дня знань від комбінату «Запоріжсталь» інтерактивні дошки отримали 28 навчальних закладів Запоріжжя. Загальні витрати на придбання мультимедійного обладнання склали близько 500 тис. гривень.

день знань

Перший урок пройшов на позитивній хвилі

По завершенню урочистої лінійки першокласники у супроводі своєї першої вчительки та цьогорічних майбутніх випускників вирушили у свої класи. Там вони змогли ближче познайомитися зі своїми однокласниками та взяти участь у цікавих навчальних інтерактивах. Враження після першого уроку в них залишилися гарні.

день знань

день знань

— Перший день в школі мені сподобався. Особливо — що в класі багато дітей. Це значить, що у мене буде багато друзів. Я вже хочу навчитися читати та говорити іноземною мовою. Мама мені розповідала, що якщо я буду гарно вчитися та чемно себе вести, то буду отримувати гарні оцінки, — поділився враженнями учень 1-А класу Матвій Іванісов.

день знань

Допомогти дітям влитися у новий колектив та опанувати нові знання допоможе перша вчителька.

— Сьогодні своїх дітей я побачила вперше. Це хвилююче і для діток, і для мене. Але, незважаючи на емоції, ми дуже гарно провели наш перший урок. Сподіваюся, що на такій позитивній хвилі пройде весь наш навчальний рік, — зазначила вчитель початкових класів Ірина Любімова.

день знань

Нагадаємо, що навчання в усіх школах Запоріжжя поки буде проходити в очному форматі. Але разом з цим не виключається варіант, що в майбутньому школи можуть перейти на дистанційну форму навчання. Це буде в тому випадку, якщо регіон із зеленої зони епіднебезпеки перейде в жовту, помаранчеву або червону. Продовжити роботу в очному форматі зможуть ті навчальні заклади, де від коронавірусу вакцинувалися не менше 80% педагогів і робочого персоналу.

Читайте також: У Запоріжжі вчителька розшукує учнів 70-х років школи №15 — фото

Фото автораКомментарии читателей