Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Як Запорізька обласна філармонія наближає перемогу
Поделиться

Артисти Запорізької обласної філармонії дають благодійні концерти

В складних умовах війни працівники обласних закладів культури наближають перемогу й допомагають армії там, де можуть бути корисними — займаються волонтерством, шиють необхідні речі, роблять маскувальні сітки, готують для військових, долучаються до роботи в гуманітарних хабах.

Так, у Запорізькій обласній філармонії, як писала «Індустріалка», печуть смачні пиріжки для захисників та переселенців — понад 500 щоденно. А ще шиють державні прапори та організовують волонтерську допомогу.

Й звісно, співробітники філармонії підтримують людей мистецтвом. Зокрема, записують відео. Наприклад, артист Запорізької обласної філармонії Богдан Хижняк заспівав пісню про турецькі безпілотники. А головний диригент симфонічного оркестру філармонії В’ячеслав Редя записав патріотичне звернення.

Артисти Запорізької обласної філармонії дали благодійний концерт

Та почалися й «живі» виступи. Нещодавно артисти філармонії побували з концертом у військовому шпиталі. А учора, як повідомили на сторінці філармонії у «Фейсбук», провели благодійний концерт для внутрішньо переміщених осіб у профілакторії «Запоріжсталі». Вокалісти співали українських пісень та заохочували до спільного співу аудиторію. (Люди прибули у Запоріжжя з Маріуполя). Гарний настрій від концерту та теплого спілкування отримали і артисти, і глядачі, як повідомили у телеграм-каналі Запорізької обласної військової ради.

Генеральний директор Запорізької обласної філармонії Ірини Конарева

До речі, сьогодні день народження у генерального директора Запорізької обласної філармонії, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої. «Індустралка» приєднується до привітань й бажає скорішого мира, щастя й успіхів у творчій роботі.

«Індустріалка» писала, що небайдужі запоріжці захистили пам’ятник композитору Михайлу Глінці за допомогою мішків з піском.

Читайте також: Син Джона Леннона виконав пісню, яку пообіцяв заспівати тільки якщо почнеться кінець світу.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото зі сторінки Запорізькій обласній філармоніїКомментарии читателей