Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
Як запоріжцям отримати новий ковідний сертифікат у разі закінчення терміну дії старого
Поделиться

Термін дії ковідного сертифіката подовжили

В Україні подовжили термін дії ковідного сертифіката. Він буде придатним 1,5 роки після останнього щеплення, а не 9 місяців, як раніше.

У більшості українців, які отримували сертифікати в додатку “Дія”, їхній термін придатності становить 1 рік чи 9 місяців. Тому документ може зникнути з додатка по закінченню цього строку. Як отримати новий сертифікат роз’яснили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Якщо у вас у «Дії» зник COVID-сертифікат через завершення його терміну придатності, ви можете повторно надіслати запит на створення документа – і він знову з’явиться у застосунку. Це нові правила відображення цифрового документа в «Дії», — пояснюють на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я України в Facebook.

Якщо ж із дати вашого останнього щеплення минуло понад 1,5 року, то використовувати документ буде неможливо. Новий сертифікат на такий же період можна буде отримати після чергового щеплення.

Нагадаємо, що в Запорізькій області продовжують реєструвати нові випадки коронавірусу. За останню добу в області виявили 5 нових випадків захворювання. Наразі 58 людей продовжують лікуватися від цієї недуги.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запорізькій області є велика проблема з доставкою ліків на тимчасово окуповані території.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей