Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Возрождение Хортицы, Главные, Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Як з висоти пташиного польоту виглядає реконструкція Хортиці - фото, відео
Поделиться

На Хортиці продовжуються роботи з реконструкції

Цього року Національний заповідник «Хортиця» потрапив до списку державної програми «Велика реставрація». Острів хочуть змінити на краще і зробити максимально цікавим та зручним для туристів. У рамках програми реконструють Курган єднання України, музей історії запорізького козацтва і «Козацьке коло».

Роботи на Хортиці зараз в активній фазі. Як виглядає реконструкція острову з висоти пташиного польоту на своїй сторінці в Facebook показав громадський активіст Олександр Ралик.

хортиці

Роботи киплять на всіх трьох об’єктах реконструкції. Дах музею історії запорозького козацтва покривають гідроізоляційними матеріалами, а на «Козацькому колі» облаштовують сучасний майданчик для проведення заходів.

хортиці

хортиці

На Кургані єдності України зараз активно облаштовують пішохідні доріжки. Їх вже проклали та відсипали. Наступний крок — бетонування. Окрім цього, доріжки укріплюють за допомоги спецтехніки.

хортиці

хортиці

На верхньому майданчику кургану наразі йдуть роботи з облаштування місця під флагшток з прапором України. Відео з місця робіт опублікували на офіційному Youtube-каналі Запорізької облдержадміністрації.

Нагадаємо, що офіційно реконструкція Хортиці розпочалася 10 червня. Саме цього дня стартували роботи на даху музею історії запорізького козацтва.

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що реконструкція Хортиці проходить за сприяння Міністерства культури і інформаційної політики України, Запорізької обласної державної адміністрації та за підтримки Групи Метінвест. Об’єднавшись, вони визначили принципи і напрями співпраці, а також наміри з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього та інфраструктурного розвитку Хортиці.

Читайте також: Як запоріжці відпочивають на Хортиці — фото


Комментарии читателей