Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Як виглядає один із найкрасивіших і найчистіших під’їздів у Запоріжжі - фото
Поделиться

У Запоріжжі нагородили переможців другого етапу акції «Чистий під’їзд»

У Запоріжжі завершилися масові прибирання в багатоповерхівках у рамках другого етапу акції «Чистий під’їзд». Її організатором виступає громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Головною метою акції є не тільки приведення під’їздів до ладу, а й налагодження дружніх стосунків серед сусідів. Адже саме завдяки дружбі і згуртованості свій дім можна зробити найкращим.

Нагадаємо, в першому етапі акції взяли участь мешканці 50-ти під’їздів. У другому етапі за звання кращих змагалися 45 учасників.

Другий етап акції «Чистий під’їзд» стартував у вересні. За невеликий проміжок часу масштабні прибирання пройшли у більше ніж 50-ти під’їздах. Серед усіх учасників ми обрали трьох найкращих. Це ті під’їзди, жителі яких підійшли до прибирання з оригінальністю та завзяттям. Також ми звертали увагу на згуртованість людей та їхню зацікавленість у подальших змінах, — зазначив менеджер проєктів громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Дмитро Завоюра.

під'їзд

Одними із переможців акції стали жителі ОСББ «Водограй, 18», що у Комунарському районі. Всі жителі будинку вирішили змінити його на краще. Тому в акції взяли участь всі три під’їзди будинку. Але переможцем став лише один — під’їзд №3. Мешканцям вдалося зробити його по-домашньому затишним.

під'їзд

Як розповів старший під’їзду №3 Владислав Гришин, мешканці будинку об’єдналися в ОСББ зовсім недавно, приблизно місяць тому. І першим, що люди хотіли змінити у будинку — стан під’їздів. Люди почали власноруч приводити їх до ладу, а проєкт «Чистий під’їзд» ще більше їх згуртував і надихнув на зміни.

Ми не просто перемогли в акції, ми подолали той хаос, який залишила після себе керуюча компанія. Раніше наш під’їзд був похмурим та облізлим, а тепер — чистий, яскравий та гарний. Втілити нашу мрію у життя нам допомогли волонтери «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя». Вони дали нам весь необхідний інвентар та матеріали для облагородження під’їзду. А такий гарний результат — це виключно наша заслуга. Всі мешканці по максимуму проявили активність, ентузіазм та оригінальність. Але головне те, що ми краще дізналися одне одного та стали справді міцною командою, — розповів Владислав Гришин.

під'їзд

Щоб зробити свій під’їзд не тільки красивим, а й затишним, люди пофарбували стіни на всіх поверхах і зробили велике прибирання. Разом вони не лише прибрали сміття, а й прикрасили під’їзд виробами ручної роботи. На стінах тут можна побачити багато малюнків морської тематики, а на першому поверсі — невеличку виставку дитячих малюнків.

під'їзд

під'їзд

Атмосферу домашнього затишку додають живі квіти в горщиках. Їх не купували в магазині, а самостійно виростили вмілі господині.

під'їзд

Мешканці будинку кажуть, що їхній будинок не схожий на інші. Його особливістю вони вважають якраз свої красиві під’їзди. Кожний з них оформлений у різній тематиці. Якщо у під’їзді №3 — морська тематика, то у під’їзді №1 — казкова. Тут на стінах намальовані красиві замки та чудернацькі тварини. І це — лише початок. У цьому запевняє керуюча будинком по вул. Водограйна, 18 Заріна Апресова.

під'їзд

під'їзд

Участь в акції «Чистий під’їзд» надихнула людей на подальші зміни. Вони побачили, що змінити своє життя дуже просто, варто лише приділити цьому власні сили. Після перемоги у конкурсі мешканці будинку повірили у себе, зрозуміли, що зробити свій будинок найкращим справді реально і переконалися, що їхній труд гарно оцінений. Це дуже круто! І я сподіваюся, що ця краса, яку люди зробили своїми руками, — лише початок масштабного перевтілення будинку, — зазначила Заріна Апресова.

під'їзд

Від громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» мешканці під’їзду отримали сертифікат на придбання нових поштових скриньок. Їх мають встановити найближчим часом.

під'їзд

Читайте також: У запорізькому дворі з’явився крутий майданчик для дітей та молоді — фото

Фото автораКомментарии читателей