Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт, Фоторепортаж
Як у Запоріжжі завершилися сталеві ігри - фото
Поделиться

Запорізькі підприємства сильно виступили на корпоративній олімпіаді «Metinvest Steel Games»

Корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» у Запоріжжі завершилася урочистим нагородженням переможців. Протягом тижня гірники та металурги Метінвесту, який цього року святкують своє 15-річчя, змагалися у дев’яти видах спорту, у різних групах, тож переможців багато. Змагання проходили під девізом «Сильні люди сильних професій».

Metinvest Steel Games

Нагородження відбулося на острові Хортиця, на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Переможців поздоровляли та вручали кубки директор департаменту взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «Метінвест Холдинг» Михайло Цуркан, директор з технічного розвитку ТОВ «Метінвест Холдинг» Андрій Ємченко та директор з внутрішнього аудиту Метінвесту Олег Шудра.

Дві команди (їх поки не називали), які показали кращі результати за підсумками всіх ігор олімпіади, будуть нагороджені командними кубками 11 червня в Києві. Про це «Индустриалке» повідомив Михайло Цуркан.

Metinvest Steel Games

— Запорізькі підприємства цього року дуже сильно виступили, — зазначив він. — Ливарно-механічний завод, «Запоріжвогнетрив», «Запоріжсталь» — лідери цієї олімпіади. Радує, що з’явилися нові імена. Компанія Метінвест, яка проголошує головними цінностями життя, здоров’я та екологію, всіляко підтримує заняття співробітників спортом. Протягом року ми також проводимо на підприємствах спартакіади, турніри з різних видів спорту.

Андрій Ємченко вважає, що головне в змаганнях — не перемога, а участь. (Це неофіційний девіз Олімпійських ігор).

Metinvest Steel Games

— Приємно, що цього року свої команди виставили 22 підприємства — це рекорд для «Metinvest Steel Games», — каже  Андрій Ємченко. — Сподіваюся, що наступного року можуть додатися й інші підприємства. І що кожне підприємство виставить більше команд, які будуть брати участь у всіх видах спорту.

Metinvest Steel Games

— Такі змагання важливі, тому що вони пропагують здоровий спосіб життя і командну роботу. Також тут є здорова конкуренція, що важливо для мотивації, — сказав Олег Шудра.

Metinvest Steel Games

Капітан однієї з команд-переможниць, оглядач вагонів управління залізничного транспорту ПАТ «Запоріжсталь» Євген Приходько був щасливий після нагородження його волейбольного колективу:

— Складно описати почуття! Наша команда вісім років не вигравала. Ми довго йшли до перемоги, доклали всіх зусиль. Цього року омолодився склад, у нас чотири нових учасників. Всього в команді десять осіб. Два тижні перед змаганнями тренувалися посилено, по можливості — щодня. Чи потрібні такі заходи? Звичайно! Спорт завжди був невід’ємною частиною в житті багатьох співробітників комбінату і Метінвесту. Адже не можна жити тільки однією роботою.

Metinvest Steel Games

В останній день олімпіади також проходили змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які провели відомі спортсмени Сергій Конюшок та Василь Вірастюк. На території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь» працювали різні розважально-ігрові локації для дорослих і дітей. Наприклад, за виконання вправ давали фішки, які можна було обміняти на морозиво, воду, футболку, кепку, участь у розвагах і навіть професійний 10-хвилинний масаж спини.

Metinvest Steel Games

Загальнокорпоративні спортивні змагання «Metinvest Steel Games» — давня традиція підприємств Групи Метінвест, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тис. співробітників 22 підприємств. Цього року олімпіаду присвятили 15-річчу Метінвесту.

Metinvest Steel Games

Читайте також: У Запоріжжі на Metinvest Steel Games визначили переможців у кількох номінаціях.

Фото автораКомментарии читателей