Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Як у Запоріжжі відсвяткували день металурга і гірника - фото
Поделиться

У Запоріжжі — вперше в Україні! —  до Дня металурга і гірника показали масштабне шоу дронів

Аналогів подібного шоу Запоріжжя ще не бачило. В небо одночасно піднялися 200 дронів, які створювали в небі анімовані масштабні фігури. Від такого видовища просто дух захоплювало!

Феєричне шоу подарували жителям Запоріжжя гірничо-металургійна компанія «Метінвест», ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжвогнетрив», ПАТ «Запоріжкокс» і Запорізький ливарно-механічний завод.

Круте технологічне шоу оперативно показав у своєму ефірі телеканал TV5.

У Запоріжжі — вперше в Україні! -  до Дня металурга і гірника показали масштабне шоу дронів

Такий формат свята був обраний, щоб дотриматися всіх заходів безпеки в умовах карантину і не збирати багато людей разом. Завдяки трансляції шоу на телебаченні свято прийшло до кожного з нас просто додому. Трансляцію по TV5 побачили тисячі людей і абсолютно точно насолодилися символічними картинами, які малювали в небі дрони.

У смисловому плані шоу було розділене на три частини: показали мапу України, глобалізацію бізнесів компанії «Метінвест» і важливу точку на мапі — наше рідне місто Запоріжжя. Друга частина була присвячена виробничим процесам — у небі дві сотні вогників показали, як виглядає виробництво сталі і готова продукція. Третя частина — про сімейні цінності, де сталевар — символ металургійної промисловості.

Захід організувала французька компанія, яка має досвід створення подібних проектів у багатьох країнах світу. Для організації технічного процесу були залучені також українські фахівці, а з Франції приїхали п’ять керівників проекту. Один із них Рафаель розповів «ИЗ-Панораме» про особливості організації масштабного процесу:

— Вперше в Україні в небо одночасно піднялося 200 дронів. У кожен дрон вмонтований світловий елемент. Якщо проводити аналогію з комп’ютерною графікою, то в небо піднялося 200 пікселів, які створювали оригінальні фотографії. Ці картинки були розроблені спеціально для компанії «Метінвест». Разом вони виглядають дуже круто. Для організації процесу ми використовуємо GPS навігатори та Wi-Fi. Загальний час шоу — 14 хвилин.

У Запоріжжі — вперше в Україні! -  до Дня металурга і гірника показали масштабне шоу дронів

Як розповів керівник агентства «Бізнес ліга», яка є генеральним підрядником в організації заходу, Дмитро Господінов, влаштувати яскравий захід для жителів Запоріжжя під час карантину, коли збиратися разом не можна — це було завдання не з легких.

— Головне було придумати, як влаштувати щось дуже круте для людей, але не збирати їх разом, щоб забезпечити безпеку в цей непростий час. Тому шоу дронів нам здалося чудовою ідеєю, як здивувати і порадувати людей, і при цьому не збирати тисячі чоловік разом, — розповів Дмитро. — Ми дуже вдячні компанії «Метінвест», що вона розділила з нами цю ідею і повірила в нас. Тому що до нас в Україні такого ще не робили, а піонерами бути завжди нелегко.

У Запоріжжі — вперше в Україні! -  до Дня металурга і гірника показали масштабне шоу дронів

Цьому видовищному шоу у неділю до Дня металурга та гірника увесь тиждень передували заходи, на яких вітали та відзначали грамотами та нагородами робітників ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжвогнетрив», ПАТ «Запоріжкокс» і Запорізького ливарно-механічного заводу.

генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко

— Для нашого міста День металурга — це важливе свято, можна сказати, що це другий День народження міста. Ми намагалися з урахування усіх карантинних обмежень влаштувати максимально святкові заходи, щоб привітати наших працівників у колективах, — розповів генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Окрім цього на підприємствах «Метінвесту» працівникам були вручені чотири найвищих нагороди групи. «Золоті зірки» вручав особисто генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков. Окрім цього, ще два наших співробітника були відзначені державними нагородами. Всього більше 400 співробітників отримали різні нагороди та премії до Дня металурга. Також ми не забули про жителів міста. До свята ми влаштували унікальне шоу дронів, у якому було задіяно більше 200 дронів. Всі могли побачити красиву нічну інсталяцію в ефірі телеканалу TV5. Ми намагалися з урахуванням усіх обмежень, які сьогодні існують через карантин, подарувати запоріжцям свято.

Читайте также: Президент отметил запорожских металлургов званиями и государственной наградой

Фото: Євген Трєбухін


Комментарии читателей