Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Як працює запорізьке промислове підприємство в умовах карантину
Поделиться

Як працюють співробітники комбінату «Запоріжсталь» в умовах карантину

У зв’язку з введенням карантину через коронавірус, на комбінаті «Запоріжсталь» проводяться комплексні заходи для запобігання поширенню інфекції. На підприємстві тимчасово скасовані всі масові заходи і робочі збори. Виробничі наради переведені в онлайн режим.

Перед початком зміни міряють температуру

Співробітникам підприємства видають додаткові засоби захисту — респіратори та гумові рукавички. Перед початком зміни їм міряють температуру. А громадські місця — прохідні і адміністративно-побутові корпуси — дезінфікують.

Ігор Стоєв

— Додаткові заходи безпеки на комбінаті ввели з першого дня карантину, — розповів начальник газового цеху Ігор Стоєв. — Насамперед усім працівникам комбінату видали захисні маски з запасом. Кожному видають по 3 штуки на зміну. Видають працівникам і рукавички. На всіх ділянках є антисептики для обробки рук. Температуру міряємо безконтактними термометрами. Всіх працівників цеху підключили в Вайбер, створили групу і повідомляємо в ній актуальну інформацію. Всі наради, очні рапорти теж проходять у форматі відео-конференцій.

карантин

Жодної паніки

За словами майстра газоочистки доменних печей Дмитра Злобіна, співробітники комбінату дотримуються всіх необхідних заходів безпеки і не панікують через карантин.

Дмитро Злобін

— Після кожного миття рук ми обробляємо їх антисептиком, який тепер є в кожному санвузлі. Побутівки і кабінети на підприємстві стали прибирати вдвічі частіше. Тепер прибирання проводять чотири рази на добу. Скрізь є інформаційні стенди, де працівник може ознайомитися з інформацією про симптоми коронавіруса і запобіжні заходи, яких треба дотримуватися, — розповів Дмитро Злобін. — У нас підприємство з безперервним циклом виробництва. Комбінат не можна повністю зупинити .

карантин

Засоби захисту є у всіх

Оператор поста управління цеху холодної прокатки №1 Денис Конєв зазначив, що співробітники «Запоріжсталі» поводять себе відповідально. А завдяки турботі керівництва у них є все необхідне.

Денис Конєв

— У всіх співробітників підприємства є засоби захисту — маски і одноразові рукавички. На постах встановили антисептики для особистої гігієни. Питні фонтанчики закрили. Замість них завозять бутильовану воду, — розповів Денис Конєв.- Важливо, щоб підприємство працювало в такий непростий час. Металургія — це одна зі складових економіки країни. Приємно, що підприємство подбало про своїх співробітників. На прохідній поставили датчики, які вимірюють температуру. А люди в автобусах почали їздити в масках. До речі, якщо маски чи рукавичок немає, можна прямо в робочому автобусі звернутися до водія і отримати їх.

Читайте також: У Запоріжжі легендарну заводську прохідну дезінфікують кожного дня


Комментарии читателей