Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Як працюватиме громадський транспорт у Запоріжжі 2 червня
Поделиться

Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу

У Запоріжжі громадський транспорт продовжує працювати у спеціальному режимі. За інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради, електротранспорт перевозитиме пасажирів з 7:00 до 20:00. Єдиний виняток – трамвайний маршрут №14, який працює з 6:00 до 20:00.

На лінію вийдуть такі тролейбусні маршрути: № 3, 8, 9, 11, 14, 17. До Шевченківського району перевезення продовжує здійснюватись тролейбусами з автономним ходом з 4-го Південного мікрорайону.

Працюватимуть такі трамвайні маршрути: № 3, 10, 12, 14, 15, 16.

Нагадаємо, час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о 20:00 більшість громадського транспорту має знаходитися вже не на лінії, а у місцях, де зберігається рухомий склад.

Нагадаємо, військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують тримати рубежі. Ворог обстрілював позиції підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усіх видів озброєння в районі наступних населених пунктів: Малі Щербаки, Кам’янське, Ольгівське, Полтавка, Успенівка, Новоданилівка, Гуляйпільське, Залізничне, Оріхів, Солодке, Новоандріївка, Червоне, Білогір’я, Чарівне, Мала Токмачка, Преображенка, Новосілка та Вільне поле.

Читайте також: Столичний айтішник розповів про життя на передовій у Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей