Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Як працівник запорізького підприємства зробив успішну кар’єру всього за рік
Поделиться

Працівник запорізького підприємства отримав «Золоту зірку» та значне підвищення

Найвищу нагороду компанії «Золота зірка Метінвесту» щорічно вручають кращим з кращих працівників до головного професійного свята року — Дня металурга і гірника. Нагороду заснували в 2014 році.

Начальник алюмосилікатного цеху ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Олексій Годлевський отримав нагороду в 2019 році.

Олексій Годлевський

Зі своєю командою він розробив та впровадив ідею зі встановлення додаткового пальника на біопаливі. Економічний ефект склав понад 2,2 млн грн.

Також Олексій Годлевський очолив роботи з масштабного капітального ремонту обертової печі. До розробки «дорожньої карти» по заміні 50% корпусу агрегату він залучив практично всіх фахівців своєї ділянки.

Ці заходи допомогли в 1,5 рази знизити кількість позапланових простоїв обладнання.

Олексій Годлевський

Окрім визнання «Золота зірка» принесла Олексію Годлевському ще й кар’єрне зростання. Він отримав нагороду, коли був на посаді начальника ділянки. Згодом став начальником виробництва, а ще через деякий час — начальником цеху.

— Нагороду мені вручили в минулому році на День металурга за хорошу роботу, виконання поставлених завдань, а головне — раціональні пропозиції з великим економічним ефектом, — розповів Олексій Годлевський.- Однією з пропозицій було використання біопалива замість природного газу. На обертової печі під час випуску шамоту ми використовуємо до 70% біопалива. Економічний ефект — в районі 1,5 — 2,5 млн грн на рік, з огляду на те, що ціни на газ коливаються. На розробку і впровадження цього проекту пішов майже рік.

Олексій Годлевський

— Що ви відчували, коли отримали нагороду?

— Емоції переповнювали — відчував і радість і гордість. Нагорода стала для мене несподіванкою, навіть шоком. Я прийшов на «Запоріжвогнетрив» в січні 2015 року та був в шоці від того, що за такий короткий період зміг досягти найвищої нагороди. Так, раніше мені вручали грамоти за хорошу роботу, але «Золота зірка Метінвесту» стала першою гідною нагородою.

Олексій Годлевський

— Чи відчуваєте ви відповідальність за таку високу нагороду?

— Звісно. Така нагорода зобов’язує бути на рівень вище, працювати краще і постійно розвиватися.
Після отримання нагороди я став начальником цеху. Зараз у мене в підпорядкуванні 440 чоловік. Відчуваю і відповідальність за них, і підтримку всього колективу. У нас багато перспективної молоді, яка не сидить на місці, хоче розвиватися.

Олексій Годлевський

— Що б ви порадили молодим робітникам?

— Вірити в себе, не боятися. І обов’язково розвиватися, читати літературу передових європейських, японських практик. Вона дуже допомагає в нашій справі. Мій секрет успіху — це наполегливість, працьовитість і правильна література. Також потрібно вивчати різні практики вогнетривких виробництв.

— Чи є плани на майбутнє?

— Зараз ми працюємо з альтернативними сировинними матеріалами, пробуємо випуски нових для нас видів продукції. Одним словом — планів дуже багато.

Олексій Годлевський

Читайте також: Запорізький володар «Золотої зірки» поділився секретами успіху


Комментарии читателей