Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Як під час спеки робітників запорізького заводу забезпечують питною водою
Поделиться

Робітникам «Запоріжсталі» поставляють бутильовану воду

Під час літньої спеки на промислових підприємствах постає питання забезпечення питною водою. Робітники працюють при високій температурі, тому потребують більше води, ніж у холодний сезон. Особливо ті, хто працює в гарячих цехах.

На комбінаті «Запоріжсталь» проблем з питною водою немає. З початком карантину в цехах заводу відключили автомати газованої води та питні фонтанчики, аби біля них не скупчувалися люди. Одразу після цього для працівників комбінату почали поставляти чисту бутильовану воду.

Запоріжсталі

З настанням спеки об’єми споживання води на виробництві збільшилися. Щоденно працівники п’ють приблизно 5,5 тонн води на день. Цю норму керівництво виповнює в повному обсязі, тому нестачі питної води немає.

На комбінаті «Запоріжсталь» питному режиму приділяється особлива увага. Робітники підприємства цілий рік забезпечуються питною водою. Її наявність сумлінно контролюється, тому в цехах вона завжди є. Це заслуга того, що відповідальні за питний режим спеціалісти вчасно подають заявки на доставку води, які оперативно обробляються, — розповів начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

водою

Питну воду в цехи привозять щодня. Потім кулери з водою ставлять у спеціальних кімнатах відпочинку. Там працівники можуть трохи перепочити та попити води з особистого посуду.

Читайте також: У Запоріжжі обговорили роботу металургійних підприємств в умовах карантину


Комментарии читателей