Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Як на запорізькому АТП дезінфікують автобуси — фото
Поделиться

Автобуси, які обслуговують працівників комбінату «Запоріжсталь», щодня дезінфікують

У зв’язку з продовженням карантину і стрімким розповсюдженням коронавірусу в Україні, на комбінаті «Запоріжсталь» продовжуються комплексні заходи для запобігання розповсюдженню інфекції. На підприємстві приділяють багато уваги робітникам, які живуть у віддалених районах міста. Для того, аби вони могли комфортно дістатися на роботу, керівництво комбінату організувало додаткові автобусні рейси.

Зараз працівників комбінату “Запоріжсталь” обслуговують 68 автобусів і 98 водіїв. Щоденно вони перевозять сотні людей. І для того, аби поїздка на роботу була не лише зручною, а й безпечною, пасажири і водії мають дотримуватися обов’язкових правил карантину.

Пандемія не відступає. Ми бачимо, що з послабленням карантину захворюваність коронавірусом в Україні досягає пікових значень. Через це керівництво комбінату “Запоріжсталь” вирішило продовжити дію карантиних заходів. Вони допоможуть вберегти колектив від ризику інфікування. Зокрема, ми продовжуємо забезпечувати перевезення працівників комбінату корпоративним транспортом зі строгим дотриманням рекомендацій МОЗу, — розповів начальник управління автотранспорту ПАТ «Запоріжсталь» Євген Зюзін.

З початку карантину транспорт, яким перевозять робітників комбінату “Запоріжсталь”, щоденно дезинфікують. Це відбувається одразу після закінчення рейсів по прибуттю на територію АТП 12329. Двічі на день салони автобусів, сидіння та поручні обробляють дезактином — розчином, який знищує віруси. При цьому для людини він абсолютно безпечний. На обробку одного автобусу необхідно приблизно 10-15 хвилин.

Пасажири ставляться з розумінням

Окрім щоденної дезінфекції, для безпеки пасажирів в салонах автобусів є антисептики, одноразові рукавички та маски. Тому якщо хтось із пасажирів забув засоби індивідуального захисту, то він зможе взяти їх у водія.

Як розповідають самі водії, пасажири ставляться до нововведень з розумінням. Вони дотримуються обов’язкових правил і не конфліктують, якщо отримують зауваження.

З початку карантину я обслуговую рейси “Запоріжсталі”. В наших автобусах завжди є антисептики, а також маски та рукавички. Якщо в когось зіпсувалася чи забруднилася маска, то я видаю нову. За весь час моєї роботи конфліктів з пасажирами у мене не було. Вони завжди ставляться з розумінням до нових правил і не порушують їх. Бо всі ми розуміємо, що такі заходи необхідні для нашої ж безпеки, — поділився водій АТП 12329 Олег Сіянський.

Дотримуються норм безпеки і всі співробітники АТП. Водії працюють в захисних масках та рукавичках. А перед виходом на зміну проходять обов’язковий температурний скринінг. З симптомами ГРВІ та підвищеною температурою на рейс їх не випускають.

Читайте також: Працівники великого запорізького підприємства щодня проходять медогляди

Фото автора


Комментарии читателей