Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Як на великому працюючому запорізькому підприємстві перевіряють стан співробітників
Поделиться

Співробітникам комбінату «Запоріжсталь» на роботі щодня міряють температуру і перевіряють наявність засобів індивідуального захисту

Комбінат «Запоріжсталь» продовжує працювати на карантині. Звичайно, дотримуючись комплексу заходів по боротьбі з коронавірусом. Це робиться для того, аби зберегти життя та здоров’я співробітників та забезпечити працездатність комбінату. Про це нагадав виконуючий обов’язки директора з охорони праці, промислової безпеки Олексій Шкарупа.

Міряють температуру

— У числі заходів — забезпечення всіх працівників необхідними засобами захисту органів дихання, тобто захисними масками. А також рукавичками, — зазначає Олексій Шкарупа. — Забезпечуємо всіх співробітників деззасобами. Щодня проводимо замір температури співробітників. Крім того, як додатковий інструмент, на наших прохідних є тепловізори, які роблять виміри температури людей. Якщо температура підвищена — направляємо працівників в здоровпункт. А потім, у разі необхідності — до медзакладу. Співробітники, які працюють на віддаленому доступі, також повинні дотримуватися правил карантину.

Міряють температуру

Один із заходів — щоденні раптові перевірки самопочуття співробітників. Під час яких працівникам міряють температуру. А також перевіряють наявність дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту. В одному з таких рейдів в цеху НТА-4 побувала і «Индустриалка». Підвищеної температури у співробітників не було. Маски, рукавички, окуляри і дезінфікуючі засоби — в наявності.

Міряють температуру

Один з перевірених, оператор поста управління НТА-4 Олександр Крутас розповів «Индустриалке»:

— Такі перевірки у нас проходять щодня. Міряємо температуру. Майстер перевіряє температуру кожну зміну. Нас у приміщенні головного поста НТА — 4 — троє. Періодично обробляємо руки антисептиком. Носіння окулярів і масок — строго обов’язково. Маски і рукавички видають, всього вистачає. Маски міняємо кожні 2 години на нові.

Міряють температуру

Провідний інженер з охорони праці відділу лінійного контролю ПАТ «Запоріжсталь» Ірина Єременко, яка бере участь у перевірці, повідомила:

— Якщо людина недобре себе почуває з ранку, вона не повинна йти на роботу. А повинна попередити по телефону свого керівника і звернутися в медустанову.

З метою недопущення поширення коронавірусу з моменту оголошення карантину у нас на підприємстві такі перевірки дирекцією з охорони праці проводяться щодня. У нас сім мобільних груп. Ми щодня проводимо перевірки семи структурних підрозділів. Проводимо виміри температури. Всі співробітники ставляться з розумінням. Якщо температура нормальна — співробітники продовжують працювати. Якщо підвищена, то направляємо в здоровпункти. Там проводять повторні виміри. І якщо температура підтверджується, то людину направляють до медичного закладу для подальшого обстеження. За весь час карантину після перевірки в медустанови було відправлено чотири людини з температурою. Їм виписані лікарняні листи. Ні сьогодні, ні вчора таких працівників виявлено не було.

Читайте також: Автобуси «Запоріжсталі» доставляють на підприємство і назад працівників з приміських населених пунктів.Комментарии читателей