Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Як молодий співробітник запорізького підприємства зробив успішну кар’єру
Поделиться

Молодий начальник механослужби прийшов на підприємство ще під час навчання

Начальник механослужби Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Кондратьєв прийшов на підприємство в 2008 році після закінчення училища. Він працював електрогазозварювальником, потім — слюсарем-ремонтником. Пізніше його помітили і підвищили до майстра, потім — до начальника механослужби.

Євген Кондратьєв

— У 2007 році я ще навчався в училищі на електрогазозварювальника і потрапив на практику на комбінат «Запоріжсталь», в ливарний цех. На практиці показав себе як хороший фахівець і мені запропонували влаштуватися на підприємство на постійну роботу, — розповів Євген Кондратьєв. — Протягом 5 років був зварювальником, потім перевівся на посаду слюсаря, почав допомагати майстру, керувати бригадою.

Зрозумів, що робота мені подобається, і я хочу далі цим займатися. Тому здобув вищу освіту. Згодом мене призначили майстром, а в 2018 році запропонували спробувати себе в якості керівника механослужби. У пробний період я себе добре зарекомендував і в жовтні 2018 року иене призначили начальником механослужби.

Євген Кондратьєв

— У чому полягає ваша робота?

— Ми повинні підтримувати в належному стані обладнання на всій території заводу. Кожен верстат, вузол, механізм — це зона відповідальності нашої служби.

— Що допомогло вам у вашій кар’єрі?

— Я брав активну участь в різних програмах. Наприклад, у нас є система подачі пропозицій. При активній в ній участі, крім матеріального заохочення, була можливість потрапити в школу виробничих менеджерів. У ній брали участь такі ж молоді люди, які, як і я, хочуть розвиватися.

Я показав себе як активний учасник системи подачі пропозицій, команди безперервного вдосконалення і був нагороджений грамотою за кращу пропозицію. Мене помітили. Саме після школи виробничих менеджерів мені запропонували спробувати себе в якості керівника механослужби.

ЗЛМЗ карьера

— За що ви любите свою роботу?

— Люблю свою роботу за активність, за зворотній зв’язок. Можливість поспілкуватися і порадитися з керівниками будь-якого рівня і більш досвідченими працівниками. Тут всі повністю відкриті до діалогу і допомагають у розвитку.

Якщо говорити про соціальний пакет і зарплату, мене все влаштовує. Якщо ти — людина активна, хочеш брати участь в різних програмах, тебе будуть заохочувати. У нас на підприємстві проходить щорічна оцінка персоналу, і якщо ти себе добре показав за рік, є можливість отримати бонус. Чим більше ти показуєш свою активність, тим більше у тебе шансів заробити собі авторитет і хорошу зарплату.

Нагадуємо, у 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить Запорізький ливарно-механічний завод, виповнюється 15 років. Завдяки співробітникам, які відповідально підходять до своїх обов’язків, розвиваються і підприємства Групи, і економіка міст їхньої присутності.

Читайте також: Працівники запорізького підприємства оздоровилися на Азовському морі


Комментарии читателей