Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Як горнові запорізького підприємства рятуються від спеки — фото
Поделиться

Робітники «Запоріжсталі» рятуються від спеки у кімнатах відпочинку

В гарячих цехах комбінату «Запоріжсталь» безперевно кипить робота. Щоденно тисячі робітників виплавляють чавун та сталь, виробляють прокат. Звичайно, працювати в таких умовах досить важко. Особливо під час літньої спеки, коли температура в цехах досягає високих позначок.

Аби робітникам було комфортно працювати, впродовж року на комбінаті «Запоріжсталь» вчасно та системно забезпечують роботу близько 3,5 тис. приладів кліматичної техніки. Їх встановили на всіх ділянках роботи — металургійних кранах, майстернях, диспетчерських, великих виробничих вузлах. Завдяки цьому люди не лише працюють з комфортом, а й безпечно. Адже кондиціонери рятують їх від можливості отримати тепловий удар.

Забезпечення комфортного температурного режиму роботи — це задача, яка актуальна для нас весь рік. А особливо зараз, під час спекотних змін. У першому півріччі на підтримку роботи кранових, промислових і побутових кондиціонерів комбінат виділив близько 6 мільйонів гривень. До кінця року планується виділити ще стільки ж коштів, — розповів начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

спеки

Окрім виробничих цехів, кондиціонери працюють у спеціальних кімнатах відпочинку та прийому їжі. Там працівники можуть трохи перепочити та попити води.

спеки

спеки

Горнові доменних печей, які не з чуток знають, що таке жаркі зміни, кажуть, що прохолодні кімнати відпочинку рятують після важкої роботи біля гарячого жолобу.

Під час роботи біля жолобу іноді буває дуже спекотно. Відпочити можемо між випусками чавуну. І кімната відпочинку з кондиціонером нас рятує. Тут можна спокійно посидіти, охолонути, випити водички. Відпочинок у прохолоді сприяє відновленню сил, — поділився горновий доменної печі №4 ПАТ «Запоріжсталь» Ігор Маслов.

спеки

Нагадаємо, з початком карантину в цехах заводу відключили автомати газованої води та питні фонтанчики, аби біля них не скупчувалися люди. Аби забезпечити питний режим у жаркі зміни у повному обсязі, для працівників комбінату почали поставляти чисту бутильовану воду.

Читайте також: Як на запорізькому АТП дезінфікують автобуси — фото

Фото автора


Комментарии читателей