Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Як для родин запорізьких металургів минув літній оздоровчий сезон
Поделиться

Співробітники підприємств Метінвесту відпочили в оздоровчих закладах

Для працівників запорізьких підприємств Групи Метінвест завершився оздоровчий сезон. Всього за літо в оздоровчих закладах на Азовському морі відпочили більше 5 тис. співробітників «Запоріжсталі», «Запоріжкоксу», «Запоріжвогнетриву» та Запорізького ливарно-механічного заводу. На організацію літнього оздоровлення персоналу підприємства направили понад 26 млн гривень. Ці кошти пішли на придбання путівок, покривши до 80% вартості, незалежно від формату корпоративного відпочинку і місця розташування оздоровчих центрів.

Працівники запорізьких підприємств Метінвесту відпочивали в оздоровчих центрах на Азовському морі: в пансіонаті «Металург», на базах відпочинку «Мрія» і «Чайка». А в дитячих таборах «Супутник» на Великому Лузі, «Альбатрос», «Приморський» і «Веселка» на Азовському морі відпочили близько 900 дітей металургів.

сезон

— Цьогоріч близько 5 тисяч співробітників запорізьких підприємств Групи Метінвест відпочили в оздоровчих закладах компанії, а близько 900 дітей працівників відвідали дитячі табори на Азовському морі та Великому Лузі. Цього року ми ще й вперше запровадили спеціальні заохочення для співробітників, які демонструють найкращі виробничі показники. Їхні діти відпочивали у таборах з умовами підвищеного комфорту, — розповів начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

сезон

Табори підвищеного комфорту відповідають високим стандартам корпоративного відпочинку Групи Метінвест: перша лінія морського узбережжя, розвинена інфраструктура, дитячі та спортивні майданчики, басейни, комплекси розважальних, освітніх і спортивних програм, вечірні та денні заходи, збалансоване здорове харчування за системою «шведський стіл». В таких закладах відпочили близько 100 дітей найкращих співробітників запорізьких металургійних підприємств.

Однією з головних умов цьогорічного оздоровчого сезону був не лише комфорт відпочивальників, а і їхня безпека. Всі бази відпочинку та табори дотримувалися карантинних обмежень.

В оздоровчих закладах Групи Метінвест виконувалися всі карантинні обмеження, передбачені законодавством. Звичайно, незмінними умовами цього оздоровчого сезону були дотримання маскового режиму, використання антисептиків та організація місць можливого масового скупчення людей з дотриманням безпечної соціальної дистанції. Окрім цього, оздоровчі заклади заповнювалися лише на половину, — зазначив Сергій Самарський.

Зазначимо, що оздоровлення та літній відпочинок родин металургів передбачені колективними договорами запорізьких підприємств Метінвесту. Які, до речі, з року в рік визнають найкращими в регіоні.

Колективні договори запорізьких підприємств Групи Метінвест вважаються найкращими у нашому регіоні. Сьогодні ми можемо констатувати, що всі соціальні зобов’язання адміністрації перед колективом щодо надання безпечних умов праці та всіх передбачених законодавством соціальних благ виконуються в повному обсязі, — підсумував начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

Нагадаємо, що кожного року підприємства Метінвесту організовують відпочинок в оздоровчих пансіонатах і для ветеранів. Цього року путівки на Азовське море отримали понад 400 ветеранів.

Читайте також: На «Запоріжсталі» провели захоплюючу екскурсію для молодих працівників «Мотор Січі»

Фото автора та з архіву «Индустриалки»


Комментарии читателей