Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Україна
Як бійці "Азову" та ЗСУ разом зі Святим Миколаєм нищать ворога на Запорізькому напрямку - відео 
Поделиться

На Запорізькому напрямку бійці «Азову» та ЗСУ знищують російських військових

Українські військові продовжують боронити Запорізький край від ворога. На сторінці у Facebook  Штабу оборони Запорізького краю показали, як воїни «Азову» та ЗСУ по позиціях ворога у нашій області. Як бійці «Азову» та ЗСУ разом зі Святим Миколаєм нищать ворога на Запорізькому напрямку — відео

— Відео спільної роботи воїнів ССО А30B та артилерії ЗСУ по ворожим позиціям — день перший. За кадром залишилась небезпечна робота наших бійців, які займались коригуванням вогню, перебуваючи під обстрілами російських окупантів, — сказано у підписі до відео.

Варто зазначити, що у ССО Азов служить Святий Миколай.  Як повідомляла «Індустріалка» житель Запоріжжя Андрій Меняйло 6 років тому став для дітлахів Святим Миколаем, аби дарувати подарунки, гарний настрій, а також розповсюджувати стародавні українські традиції.

Як бійці "Азову" та ЗСУ разом зі Святим Миколаеєм нищать ворога на Запорізькому напрямку - відео 

Наразі він сам просить запоріжців про допомогу українським захисникам.

-Всім, всім, всім! І дорослим, і малим! Вітаю Вас! Війна виснажує не тільки серця та душі, але й наші гаманці… Розумію…але вимушений звернутись до Вас за допомогою, — зазначає Святий Миколай. — Для успішного виконання бойових завдань, для нашого підрозділу потрібна повнопривідна автівка «Мітцубісі L-200». Вартість сягає від 8.000$. Прошу перерахувати будь-яку можливу для Вас суму, та посприяйте нашій спільній Перемозі над орками. Можливо у когось є можливість подарувати такий автомобіль.
Кошти можна перерахувати через Приватбанк: 
  • у гривнях — 4149629351980628
  • у доларах — 4731185630499819
  • в євро — 4731185630499819.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що бійці «Азову» нищать російських окупантів на Запорізькому напрямку — відео. 

Читайте також: У Запорізькому краї основні зусилля рашистів йдуть на утримання позицій. 


Комментарии читателей