Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Вулиці окупованого міста Запорізької області стали червоними
Поделиться

В Мелітополі «побєдобєсіє» набуло значного масштабу — всі рекламні площі зайняті пропагандою

Перед 9 травня в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області на всіх доступних рекламних площах окупанти розвісили тематичні плакати, а електроопори вздовж центральних вулиць прикрасили червоними прапорами.

Місто Мелітополь, яке перебуває в окупації, тимчасова влада продовжує з затятістю готувати до 9 травня — Дня перемоги, культ якого існує в росії. До цієї дати вже зняті пропагандистські роліки з ряженим ветераном та місцевим активістом, якого двічі викрадали і змусили на камеру каятися нібито в образах людей, що воювали.

Крім того, комунальники активно ремонтували і фарбували всі меморіали і пам’ятники, пов’язані з Другою світовою війною, хоча вони і так завжди підтримувались в належному стані.

В Мелітополі "побєдобєсіє" набуло значного масштабу - всі рекламні площі зайняті пропагандою

І вже другий тиждень місто намагаються «залити» червоним кольором. Спочатку прапор такого кольору підняли на центральному флагштоці, переробили арку на площі Перемоги. Потім радянську символіку комунальні служби розвісили вздовж вулиць замість українських державних прапорів. А днями заклеїли всі рекламні площі на дамбі по проспекту 50-річчя Перемоги вітальними плакатами, в яких також фон червоний.

В Мелітополі "побєдобєсіє" набуло значного масштабу - всі рекламні площі зайняті пропагандою

В решті районів рекламні площі також віддані під пропагандистську інформацію. На частині з них портрети й інформація про захисників Мелітополя років Другої світової війни. І тут та сама кольорова гама і, звісно, російська мова.

В Мелітополі "побєдобєсіє" набуло значного масштабу - всі рекламні площі зайняті пропагандою

В школах і дитячих садочках, які все-таки вдалось запустити за участю місцевих колаборантів, вихованцям в ці дні активно нагадають про «подвиги дєдов». Звісно, з риторикою, яка використовується у російського сусіда, і зовсім не нашою державною мовою. У виставках, влаштованих в навчальних закладах, використані георгіївські стрічки — символи, заборонені в Україні.

В Мелітополі "побєдобєсіє" набуло значного масштабу - всі рекламні площі зайняті пропагандою

В соціальних мережах мелітопольців активно запрошують 9 травня в центр міста нібито на патріотичний захід. Але в умовах окупації її учасникам однозначно загрожує небезпека, тому це ні що інше, як провокація. Про це попереджав під час чергового прямого ефіру і міський голова Іван Федоров.

— Росіяни готують провокації, щоб потім звинуватити ЗСУ. Я закликаю всіх залишатися вдома 9 травня, не брати участі в організованих окупантами та колаборантами мітингах, — підкреслив Іван Федоров.

Як повідомляла «Індустріалка», мелітопольці на власні очі побачили, як вшановують жертв Другої світової війни у Нідерландах.

Читайте також:  У Запорізькій області в одному з селищ до влади дорвався корупціонер

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей