Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Воїни Бердянської тероборони отримали "Ниву" від райадміністрації
Поделиться

«Ниву» передали землякам для виконання бойових завдань на передовій

Військовослужбовці підрозділу Бердянської тероборони, які тримають позиції на Запорізькому напрямку, отримали автомобіль ВАЗ 21213 («Нива»). Автомобіль, який перебував на балансі Бердянської райдержадміністрації, вже на передовій. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Бердянської РДА Олексій Бакай.

За його словами, автівку капітально відремонтували, повністю комплектували та передали землякам для виконання бойових завдань на передовій.

"Ниву" передали землякам для виконання бойових завдань на передовій

«Продовжуємо працювати в тісній координації з військовими над задоволенням потреб ТРО та військовослужбовців Бердянського району. Паралельно з цим працюємо над підтримкою мешканців нашого району, які тимчасово залишили свої домівки та тих, що перебувають в окупації», — зазначив Олексій Бакай.

Нагадаємо, як повідомляла «Індустріалка», у Запорізькій області українські військові здійснюють успішні контратаки. Водночас успішні українські контратаки в районі Запоріжжя змушують окупантів терміново перекидати підкріплення на цю ділянку лінії фронту.

Також зазначимо, що у Запорізькій області зафіксоване масове дезертирство окупантів.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей