Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Ворог має намір вивезти зерно з території тимчасово окупованої частини Запорізької області
Поделиться

У Запорізькій області розміщена велика кількість зерносховищ

Окупанти вже вивозили зерно з Бердянського порту і не виключено, що будуть ще вивозити його з території тимчасово окупованої частини області.  Херсонщина та Запорізька область дають великі врожаї зернових і на цей час там розміщена велика кількість зерносховищ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

«Агресор, вочевидь, має намір вивезти українське зерно. Вивезення зерна та продуктів харчування з окупованих територій є порушенням статті 55 Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни. Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень рф прав людини в Україні.», — написала омбудсменка.
«Індустріалка» повідомляла, що з Мелітополя до Грозного була вивезена техніка одного з підприємств міста. Та нові господарі не зможуть її використати, бо нові технології дозволили на відстані вивести її з ладу.
Нагадаємо, шкода від дій окупантів становить 1 млн. євро. За фактом крадіжки ведеться розлідування українськими правоохоронцями.

Комментарии читателей