Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Волонтери передали до запорізького пологового будинку допомогу новонародженим
Поделиться

Медзаклад отримав все необхідне для догляду за новонародженими

Працівники запорізьких підприємств Групи Метінвест із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. На волонтерських засадах вони збирають і передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію.

Працюють волонтери практично цілодобово, аби люди не відчували браку продуктів та ліків. Допомогу від Метінвесту отримують як мешканці Запоріжжя, так і люди з населених пунктів, де проходять активні бойові дії.

Сьогодні, 22 квітня, волонтери Метінвесту привезли гуманітарний вантаж до Запорізького пологового будинку №4. Допомогу для новонароджених зібрали та передали із закордону представники фонду «Miami loves Ukraine». Процесом логістики та доставки вантажу до місця призначення керували волонтери «Запоріжсталі».

Медики вже отримали цінний гуманітарний вантаж. У нього входить дитяче харчування для новонароджених та молоко. Додатком до цього стали медикаменти, які зібрали представники молодіжної організації «Запоріжсталі».

Волонтери розповідають, що надання допомоги медзакладам буде продовжуватися. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки у такий нелегкий час.

— Волонтери молодіжної організації «Запоріжсталі» системно допомагають запорізьким медичним закладам. Сьогодні ми у співпраці з фондом «Miami loves Ukraine» передали дитяче харчування та медикаменти для новонароджених одному з пологових будинків міста. З перших днів війни ми намагаємося надати допомогу всім, хто її потребує: і медзакладам, і містянам, і переселенцям, — зазначив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

Нагадаємо, що кілька днів тому запорізькі волонтери Метінвесту самотужки зібрали та передали медичне обладнання і ліки медикам Кам’янського. У гуманітарному вантажі зібрали близько 14 тис. препаратів та обладнання. Це антибіотики, протизапальні, знеболювальні та кровоспинні препарати, антикоагулянти, розчини для внутрішньовенного вливання, хірургічні інструменти і витратні матеріали, засоби для інтубації тощо. На їх придбання витратили близько 550 тис. гривень.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що Група Метінвест активно допомагає не лише цивільним, а і військовим, які боронять Україну. В перші дні війни компанія ухвалила рішення про виділення 10 млн євро на допомогу армії. За ці кошти вже придбали 10 тис. бронежилетів, більше 8 тис. касок, близько 25 тис. медичних джгутів, турнікетів та аптечок, 1 тис. 100 тепловізорів.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей