Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Події, Україна
Володимир Зеленський ввів в Україні воєнний стан
Поделиться

Воєнний стан запроваджено через нову військову операцію Росії на території України

Сьогодні вранці Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави. Це нічим не виправдане брехливе й цинічне вторгнення. Про це заявили в Офісі Президента України.

Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи, деградувала ситуація на Донбасі. ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки і оборони.

Глава держави Володимир Зеленський звернувся до українців:

«Шановні громадяни України! Сьогодні вранці президент Путін оголосив про введення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктурі та по нашим прикордонникам, прикордонним загонам. У багатьох містах України було чутно вибухи. Ми вводимо воєнний стан на всій території нашої держави», — повідомив Президент України.

Володимир Зеленський зазначив, що провів телефонну розмову з Президентом США Джо Байденом. США вже почали гуртувати міжнародну підтримку.

Володимир Зеленський закликав кожного українця зберігати спокій, по можливості залишатися вдома. Він додав, що постійно на зв’язку з українцями буде вся державна влада: Президент, РНБО, Кабмін.

«Ми працюємо, армія працює. Працює весь сектор безпеки і оборони України, — запевнив Глава держави. — Без паніки. Ми сильні, ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми — це Україна! Слава Україні»

Читайте также: Чрезвычайное положение в Украине: какие ограничения введут


Комментарии читателей